ଭାରତୀ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଘର ସଫା କରିବା ସମୟରେ ଗାଣ୍ଡି ଶୁଙ୍ଘି ଗେହିଲି

odia sex story

Hii mu ସୋମୁ ମୁଁ ମୋ ବିଷୟ କି ଭାଊଜଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବିନି, କାରଣ ଭାରତୀ ଭାଊଜ ଉପରେ ଏଇଟା ସତ ଗପ । Privecy ପାଇଁ ନାମ ସମ୍ବସ୍ତ ନାମ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି । ଆରମ୍ଭ ମୋର ସେଦିନ B shift duty ଥାଏ, ମୁଁ ସବୁଦିନ ପରି ସକାଳ 8 ରେ ଉଠିଲି , ଫ୍ରେସ ହେଇକି ହଲରେ ବସିଥାଏ । ସମୟ 9 ଟା ହେବ, ଆମ ଘରେ ସକାଳ 8 ରୁ 12 ଟା ଆଉ ଦିନ 3 ରୁ ସଧ୍ୟା 05ଯାଏ ବାହାର କାମରେ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟସ୍ତ । ଏଇଟାଇମରେ ଭାଇ ଆଉ ଝିଅ ବି ଘରେ ରୁହନ୍ତିନି ।

ସେଇ ସମୟରେ ମୁଁ ଭାରତୀ ଭାଉଜ ସଙ୍ଗେ ଏଞ୍ଜୋଅୟ୍ କରେ, ସେଦିନ ହଠାତ୍ ମୋ ନଜର ପଡ଼ିଲା ଭାଉଜ ରୁମ୍ ତାଜା ସଫା କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦେଖିକି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲି ଗଲି ଆଉ ଗପି ବାକୁ ଲାଗିଲି,ସେ ଖାଲି ଗୋଟେ ଲୁଗା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ଥାଆନ୍ତି ଆଉ କାମ ଚଲେଇ ଥାଆନ୍ତି । ସେ କହିଲେ ଟିକେ ଟୁଲୁ ଧର ମୁଁ ଚଡ଼ିବି , ମୁଁ ସେଇଆ କଲି ଟୁଲୁ ଟା ଟିକେ ହାଇଟ୍ ଥିଲା ସେ ଚଡ଼ିଲା ବେଲ ମୋ କାନ୍ଧକୁ ଧରି ଚଢିଲେ, ସେ ଟାଇମରେ ଲୁଗା ଟେକି ହୋଇଯିବାରୁ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ସଂଧା ଦେଖା ଗଲା ।

ଭାରତୀ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଲି

ସକାଳ ଟାଇମ ହେଇଥିବାରୁ ମୋରା ମୁଡ଼ ହେଲା କରିବାକୁ, ସେ କେବେବି ତାଙ୍କ nudes photo ଉଠେଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତନି, ମୁଁ ମୋ ମୋବାଇଲ୍ କ୍ୟାମେରା ଭିଡିଓ on Kari ତାଙ୍କ ଲୁଗା ତଳେ ଥୋଇଲି ଲୁଗାରେ ଲାଇଟ୍ ପାସ କରୁଥିବାରୁ ଭିଡିଓ clear ଆସୁଥିଲା, ତାଙ୍କ ନଜର ପଡ଼ିବ ବୋଲି ମୁଁ 1 ମିନିଟରେ ମୋବାଇଲ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଦେଲି । ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଲୁଗା ଉପରୁ ସାଉଁଳି ଗାଣ୍ଡୀ ଫାଙ୍କାକୁ ଶୁଙ୍ଘିଲି, ଝାଳ ମିଶା ଗନ୍ଧ ମୋତେ ମତୁଆଲା କରିଦେଲା ।

ଦେଖ, ମୋ GF ସୁନିତା ଭୟରେ କହିଲା ସୁସୁ ଯିବି – ବିଆ ଚିରି ଦେଲି

ସେ କହିଲେ ସବୁବେଳେ ଏମିତି କଣ ହଉଚି ବଇଆ ହେଇଯିବୁ । ମୁଁ କହିଲି ବାଇଆ ହେବି କଣ କେବେଠୁ ହେଇ ସାରିଲିଣି, ମୁଁ ସେଠୁ କବାଟ ଆଉଜେଇ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ୍ ଲୁଗା ଭିତରେ ମୁଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ଚିପି ଚାଟି ପକେଇଲି, ସେ କହିଲେ କେଡେ ଅଲାଯୁକ ପୋଚାର ଭଳି କାଈ ହଉଚ, (କାରଣ ସେ internal part ଚାଟିବା ପାଇଁ ଦିଅନ୍ତନି) ମୁଁ କହିଲି ପ୍ଲିଜ aji କିଛି କୁହନି, ଆଗ ଟାକୁ ବି ଆଜି ସୁଙ୍ଘିବି, ସେ କହିଲେ ଆଗ ଉଠ ମୁଁ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଏ ।

ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଲୁଣିଆ ଲାଗିଲା

ସେ ସେଠୁ ଓହ୍ଲେଇ ଖଟ ଉପରେ ବସିଲେ, ମୁଁ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରି ତଳେ ଆଣ୍ଠେଇ ପଡ଼ି ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଟେକି ଦେଲି ସେ ପଛକୁ ସୋଇ ପଡ଼ିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଵିଆ ବାଳକୁ ଶୁଙ୍ଘି ପାଗଳ ହୋଇଗଲି, ଆଉ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଫାଡ଼ିଦେଲି ସେ କହିଲେ ଶୀଘ୍ର ସାରେ, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଵିଆକୁ ନାକରେ ଘଷି ଦେଲି ପ୍ରବଲ ଗନ୍ଧ ହଉଥିଲା ,ଆଉ ଵିଆ ମୁଣ୍ଡି କି ମନ୍ଥି ଦେଲି ସେ ଓଃ ଶୁ ଆହ୍ କରୁଥିଲେ,ମୁଁ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଫିଙ୍ଗରିଂ କଲି, ଆଉ ଟିକେ ଚାଟିଲି ଲୁଣି ଆଉ ଝାଳ ର ଟେଷ୍ଟ ଅଲଗା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଗନ୍ଧକୁ ମନ୍ ଭରି ଚାଟିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ନଥିଲା । ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଟିକେ ଲେଉଟି ପଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ସୁଂଘିବି, ସେ କହିଲେ କାଈ ସକାଳୁ ହଇରାଣ କରୁଛୁ କହି ଗେଜ୍ geje ହେଲେ ଆଉ କଡ ମଧ୍ୟ ଲେଉଟିଲେ, ମୁଁ ଗଣ୍ଡି କି ଶୁଙ୍ଘିଲି, ସେତେବଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳ ବାହାରିଲାଣି ।

ଦେଖ, ରିନି ଭାଉଜଙ୍କୁ 50ମିନିଟ ଗେହିଲି – ବିଆ ନାଲି ପଡିଗଲା

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଟିକେ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ପେଟ ତଳେ ଗୋଟେ ମାଣ୍ଡି ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ବିଆରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହିଲି କିଛି ସମୟ ଗେହିବା ପରେ ସେ କହିଲେ ଶୀଘ୍ର ସାରେ, ମୁଁ କହିଲି ରୁହ au ଟିକେ ତାଙ୍କୁ ବୁଲେଇ ଦେଲି ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଦୁଧ କାମୁଡି ପୁଣି ହାମୁଡି ପଡ଼ି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେହିଲି 2 ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହଇଗଲା ମୁଁ speed ବଢ଼େଇଲି ଖଟ ଆଉ ଜଙ୍ଘ ମାଡ଼ ସାଉଣ୍ଡରେ ରୁମ୍ କମ୍ପୁଥିଲା ମୁଁ ଧଇ ସଇଁ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ଛାଡି ଦେଲି । ଆଉ କଡ଼କୁ ଖସି ଆସିଲି । ସେ ଉଠି ପଡୁ ଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭିଡି ଆଣିଲି ସେ କହିଲେ ତଥାପି ମନ୍ ବୁଝି ଲାନି ମୁଁ କହିଲି ବୁଝିଲା କିନ୍ତୁ ବୀଆ ଟେଷ୍ଟ ମନ କିନିଦେଲା ।

ସେ ସେଠୁ ହସି ଦେଇ ଉଠୀ ଲୁଗା ସଜାଡ଼ି କାମରେ ଲାଗିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କଲି । ସେବେଠୁ ଯେବେ ସେ ବାହାରକୁ ଗଲା ବେଳେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧନ୍ତି ଆଉ ମୋ ମନ ବୁଝାଇ ବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମୋତେ ଦିଅନ୍ତି ସୁଙ୍ଘିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଶୁଙ୍ଘି ରାତିରେ enjoy kare । story ଟି ସତ୍ୟ ହୋଇଥିବାରୁ ଆଉ କିଛି add Kari ପାରୁନି,ଭୁଲ ଥିଲେ ପ୍ଲିଜ୍ କ୍ଷମା କରିବେ । ଧନ୍ୟବାଦ, ଭଲ ଲାଗିଲେ comment କରିବେ ।

Visited 47 times, 5 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *