ଭାଉଜଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ଵିଆର ରସ ଚଟେଇଲି, ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ

odia sex story

ମୁଁ ମୋ ନାମ କୁ ଫାଷ୍ଟ ରୁ ଲୁଚେଇଚି କାରଣ ଏହା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା । ମୁ 2 part ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁ ମୋ ଭା,,,,,, ଭାଉଜ ସହାୟତା ରେ ଗାଁ ଯାକ ର କୃଷ୍ଣ ହେଇ ସାରିଲିନି । ଯାହାକୁ ଇଛା ମୁତାବକ ଗେହୁଛି, ଏବେ ମୁଁ ଭାଉଜକୁ କେମିତି ଗେହିଲି କହୁଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗାଧୋଇ ବାର ଦେଖିବା ସଙ୍ଗେ ମୋବାଇଲ୍ ରେ ଭିଡିଓ ବନେଇଥିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ରୁମ୍ ରେ ଏକା ନିଘୋଡ଼ ନିଦରେ ସୋଇଥିଲେ । ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଟିକେ ଟେକି ହେଇଯାଇଛି ଆଉ ଜଂଘ ସଂଧିଟା ଦେଖା ଯାଉଛି । ମୁଁ ଦେଖିକି ପୁରାହିଟ ଆଉ ମୁଁ କିଛି ଫଟୋ ଉଠେଇଲି, ତାପରେ ସେଇଠି ବସିକି ବାଣ୍ଡ ହଲଉ ଥାଏ । ସେଇ କିଛି ସମୟ ପରେ କଡ ଲେଉଟେଇଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ଔରହି ପାରିଲିନି ଲୁଗା ଉପରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଫାଙ୍କାରେ ହାତ ପୁରେଇଲି, ଆଉ enjoy କଲି । କିନ୍ତୁ ଡର ବି ଲାଗୁଥିଲା ।

Sex Kahani with Bhauja

ସେ ହଠାତ୍ ଉଠିପଡ଼ି ଲେ ଆଉ ମତେ ଏଇ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଗାଳି କଲେ, ଆଉ କହିଲେ ମୋ ପଛରେ କାଇଁ ପଡିଛୁ ତତେ ଲାଜ ଲାଗୁନି? ମୁଁ ତ ହିଟରେ ଥିଲି ତେଣୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କହିଲି ତୁମେ ଯେତେବଳେ କରୁଥିଲ ମୁଁ ତ କିଛି କହୁନଥିଲି ଆଉ ମୁଁ କଲା ବେଳକୁ ତମ prestige ପଳୁଚି । ସେ କହିଲେ ତୁ ପଛ କଥା ଭୁଲିଯା, ମୁଁ କହିଲି ନା ମତେ ଗେହିବାକୁ ଦିଅ । ସେ କହିଲେ ମୁ ଘରେ କହିଦେବି, ସେଠୁ ମୁ କହିଲି ଦେଖ ମୁ ତୁମ ଫୋଟ ରଖିଛି ଅନଲାଇନ ରେ ଛାଡି ଦେବୀ । ସେଠୁ ସେ ହଠାତ୍ ଉଠିପଡ଼ି କବାଟ ଲକ୍ କରିଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଯାହା କରୁଛୁ କର କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନ ।ମୁ କହିଲି ହଉ ଦେଖିବା କହି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢଇ ଲିପି କିସୀ କଲି ଆଉ ଖଟରେ ପକେଇ ମାଡ଼ି ବସିଲି, ଲୁଗା କାନିକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଚିପିଲି ଆଉ ଚୁଷିଲି । ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ସେକ୍ସ କରୁଥିବାରୁ ଅଧିକ ଏକ୍ସାଇଟ ଥିଲି । ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ପୁରା ଖୋଲିଦେଇ ତାଙ୍କ ନାହିକୁ ଜିଭରେ ସଲେଇଲି ଆଉ ଡାହାଣ ହାତ ରେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଚିପିଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ହାତରେ କାନ ପାଖରେ ଆଉସିଲି ।

ଦେଖ, ଭଡ଼ାଟିଆ ଭାଉଜ ସହ ସେକ୍ସ ମସ୍ତି

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଟିକେ ହିଟ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଲେ, ଆଉ ଜଲଦି କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାୟ ଡୋରି ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ସାୟକୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି ଆଉ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ତଦପି ଉଠିଲେ ଆଉ ଧଇଁ ସଇଁ ହେଲେ । ଏମିତି 15 ମିନିଟ କଲା ପରେ ମୁଁ ଗେହିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପେଟେଇ ପଡ଼ି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଲଗେଇ ଘଷିଲି । ମୋର ଓଭର୍ ହିଟ୍ ହେବାରୁ ବୀର୍ଯ ଭରିଗଲା ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ହସି କହିଲେ କଣ ଭରିଗଲା ବେକାର ପିଲା, ଶଳା ହିଟ୍ କରିଛୁ ଯେମିତ ସେମିତି ଥଣ୍ଡା କର । ସେଠୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ହାତ ରେ ଧରେଇ କହିଲି ପ୍ଲିଜ୍ ଟିକେ ହଲେଇ ଦିଅ, ସେଇ ବାଣ୍ଡ ଚୁସନ୍ତିନି ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲିନି । ସେଇ ଟିକେ ହଲେଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟି ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ready କରି ବିଆରେ ସେଟ୍ କରି ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାଙ୍କ ବିଆ ଟିକେ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା ତେଣୁ ମତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । Jouna Kahani

Bhauja Bia ru Pani Baharila

ମୁଁ ସେଇମତି ବିକଳିଆ ଭଳି ଗେହୀ ଚାଲୁ ଥିଲି ଆଉ ଚୁମି ଚାଟି ପକେଇଲି । ତାପରେ 8 ମିନିଟ୍ ପରେ ତାଙ୍କର ବୋଧେ ବାହାରିଲା । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ମୁ ବହୁତ ଆଗୁରୁ ହିଟ୍ କରିଥିଲି ମୋର ବି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲା ଯେ ମୋ ଯୋରେ ଗେହୀ ପକେଇଲି ଆଉ ବୀର୍ଯ ପିଚକାରୀ ପରି ବିଆର ଗର୍ତ ଭିତରକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲି, ଆଊ ହାଲିଆ ହେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିରହିଲି । ଖରା ଦିନ ଯୋଗୁ ଦେଇ ଯାଞ୍ଜକ ଝାଳ ନାଲ । ସେଇ ମତେ ଉଠେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଉଥିଲିନି ଘର ଲୋଙ୍କର ପାଟି ଶୁଭବାରୁ ମୁ କଡ଼କୁ ସୋଇ ପଡ଼ିଲି ଆଉ ସେ ଉଠିପଡ଼ି ଗୋଟେ ଅଲଗା ସାୟାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ପୋଛି ମୋ ମୁହଁରେ ପକେଇ ନିଜ କପଡ଼ା ପିନ୍ଧିବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ବି ଉପର କୁ ଟେକି ଦେଇ କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଗଲେ ।

ଦେଖ, ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଧରି ଖେଳିଲି

ମୁଁ ସୋଇ ପଡ଼ିଲି ସାନ୍ଧ୍ୟ 6 ଟା ବେଳକୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ମତେ ଖୁସି ସାଙ୍ଗକୁ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଉଠିକି ବେଡ୍ ଉପରେ ବସିଥିଲି ଭାଉଜ ଭିତରକୁ ଆସି କହିଲେ କଣ ମନ୍ ବୁଝି ଗଲା ଆଉ ହଁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଛୁଆଁ ଆଉ ଠାକୁରଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି କୁହ ଏକଥା କାହାକୁ କହିବନି । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କଣ ପାଗଳ କି ଶୁଖିଲା ରେ ଗାଣ୍ଡିକି କିଲା ଡାକିବି, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଟିକେ କୁଣ୍ଡେଇବା ପାଇଁ ଗଲା ବେଳକୁ ସେ ମତେ ବିରୋଧ କଲେ, ତେଣୁ ମୁଁ କିଛି ନକହି ସେଠୁ ବାହାରି ଆସିଲି । Part ୩ ରେ କହିବି କେମିତି ସେ ମୋ ସହ ସବୁବେଳେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ରାଜି ହେଲେ । ନିଛକ ଷ୍ଟୋରୀ ଲେଖିଥିବାରୁ ଭୁଲ ହେଉଛି ତେଣୁ କ୍ଷମା କରିବେ । ଧନ୍ୟବାଦ୍। Jouna Kahani

Visited 64 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *