ବ୍ୟାଙ୍କ ମାନେଜର ଥିବାରୁ ମା ତା ଝିଅକୁ ଗେହିବାକୁ ଦେଲା : ଛୋଟିଆ ବିଆ

odia sex story

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖେ, ଏ ପୂରା ସତ କଥା । ମୋ ନା ରାଜକିଶୋର ମିଶ୍ର, ରାଜ୍ । ମୁଁ ବିଜୟା ଵ୍ୟାଙ୍କରେ Deputy Manager ଅଛି । ମୋର ବୟସ ୪୦ । ବାହାଘରକୁ ୧୨ ବର୍ଷ ହେଇଛି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଵହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ sexy । ମୁଁ ତାକୁ weekly ୫-୬ ଥର ନ ଗେହିଲେ ରହି ପାରେନି । ମୁଁ promotion ପାଇବା ପରେ ମୋର କଲିକତା transfer ହେଇଗଲା । ଝିଅର ପାଠ ପଢ଼ା ପାଇଁ ସେମାନେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହିଲେ । ମୋର ଭାଳେଣି ପଡ଼ିଗଲା, କାହାକୁ ଗେହିବି । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଵ୍ୟାଙ୍କ guest house ରେ ରହି Salt lake ପାଖାପାଖି ଘର ଖୋଜିଲି ।

ଆମ ବ୍ୟାଙ୍କର ଜଣେ staff ଯିଏ କି ଜଳପାଇଗୁଡିରେ ଜବ୍ କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରେ ଭଡ଼ାରେ ରହିବା ଠିକ୍ ହେଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ 11 class ରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଝିଅ first floor ରେ ରହୁଥିଲେ । ମୁଁ ଗୋଟିଏ ରୁମ୍, ଆଟାଚଡ୍ ବାଥରୁମ୍ ଥିବା ଉପର ଘରେ ରହିବା ଠିକ୍ ହେଲା । ମୁଁ ସେହି ଘରକୁ ସିଫ୍ଟ କରିଗଲି । ଘରଟି ମୋ ଵ୍ୟାଙ୍କଠୁ ମାତ୍ର ୧ କିମି ହବ । ଘର ମାଲିକାଣି ଵି କଲ୍ ସେଣ୍ଟରରେ କାମ କରୁଥିଲେ । Duty 11AM ରୁ 5PM । ଝିଅର ସ୍କୁଲ୍ ସକାଳ ୭ରୁ ୨ଟା । ରହିବାର ୩ ଦିନ ପରେ ଘର ମାଲିକ ଜଳପାଇଗୁଡିରୁ ଆସିଲେ ।

ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକିଲେ । ମୋତେ ତାଙ୍କ Mrs ଙ୍କ ସହ ଚିହ୍ନା କରେଇ ଦେଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ରୁବି । ବୟସ ୪୦ ଖଣ୍ଡେ ହବ । ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା । ମୋ ମୁଣ୍ଡ କିଛି କାମ କଲାନି । ପୂରା ଗୋରୀ, ୫ଫୁଟ ୫ଇଞ୍ଚ ଉଚ୍ଚତା ହବ, ତାଙ୍କ ଦୁଧ 36+ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ 38+ ହବ ବୋଧେ । ମୁଁ ଭାବିଲି ୟାକୁ ଯେମିତି ହଉ ଗେହିବି । ଝିଅ ବି ଆସିଲା, ତା ନାମ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ପୂରା ଜଳୁଛି । ଦୁଧ ମା ଭଳି । ଛୋଟ ଫ୍ରକ୍ ପିନ୍ଧିଥାଏ ଆଉ ତାହାର ଗୋରା ଜଙ୍ଘ, ଦେଖିକି ବାଣ୍ଡ ଛଟ୍ ଛଟ୍ ହେଲା ମୋର । ସେମାନେ ବି ମୋ ଭଳି ବ୍ରାହ୍ମଣ । ଘର ମାଲିକାଣି କହିଲେ, ଦାଦା ଆପଣ ଆମ ଘରେ ଖାଇବେ । ମୁଁ first ମନା କଲି । ରୁବି ମାଡାମ୍ କହିଲେ, ଖରାପ ଲାଗୁଚି ତ ଆପଣ ଆମକୁ monthly ୧୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଦେବେ ।

ମୁଁ ଭାବିଲି, ରହ ଲୋ ବେଧେଇ, ତୋତେ ଆଉ ତୋ ଝିଅକୁ ଗେହିବି । ଝିଅ କଣ ପଢୁଛି ପଚାରିଲି । ମୁଖାର୍ଜୀ ବାବୁ କହିଲେ, ୧୧ କ୍ଳାସରେ ପଢୂଛି । ସବୁ subject ରେ ଭଲ କରୁଛି, ହେଲେ Book Keeping ରେ ୭୦-୭୫ ରଖୁଛି । ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ M.com କରିଛି । ମୁଁ ତାକୁ evng ରେ ଟିକେ ଦେଖିଦେବି । ସେମାନେ ପୂରା ଖୁସି ହେଇଗଲେ । ମୁଁ ବି ଭାବିଲି ମା, ଝିଅ ଦୁଇଜଣଯାକକୁ ଗେହିବି । ସକାଳୁ ଝିଅ ସ୍କୁଲ ବାହାରିଯାଏ । ରୁବି ମାଡାମ୍ ଖାଇଵାକୁ ଦିଅନ୍ତି । ନଇଁ ପଡିଲେ ଦୁଧ କ୍ଲିଭେଜ୍ ଦେଖାଯାଏ ।

ସେ ବୋଧେ ଜାଣି ପାରନ୍ତି । ହସି ଦିଅନ୍ତି । ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ବଳେଇ ଵଳେଇ ଖୁଆନ୍ତି । କୁହନ୍ତି, ତୁମେ ଏଠି ଏକା ରହୁଛ, Mrs ନାହାନ୍ତି ବୋଲି କଣ ଓପାସ ରହିବ ? ମୁଁ ଅଛି, ସବୁ ବୁଝିବି । ଏଣେ ମୁଁ ଝିଅକୁ evng ରେ ପଢାଏ । ବୋଉଦି ପ୍ରିୟାକୁ କୁହନ୍ତି, କଵାଟ ଝରକା ଦେଇଦେ, ମଶା ପଶି ଆସିବେ । ମୋତେ ସୁଯୋଗ ଜୁଟିଯାଏ । ଆମେ ଦୁହେଁ ୨ ଜଣିଆ ସୋଫାରେ ଵସୁ । ପ୍ରିୟା short pant ଆଉ ଗଞ୍ତି କନାର T shirt ପିନ୍ଧେ । ଗୋରୀ ଜଙ୍ଘ, ବିଆ ପାଖରେ ପେଣ୍ଟ ଟା ଜାକି ଗଲେ ବିଆର shape ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ।

ଏଣେ ଦୁଧ ୨ଟା ଫୂଲିକି ଥାଏ । ଟିକେ ନଇଁ ପଢିଲେ ଦୁଧର ଅଧାଅଧି ଦେଖାଯାଏ । ମୁଁ କୁହେ ପ୍ରିୟା, ତୁ ଵହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଟିକେ growth ହେଇ ଯାଇଛି । ସେ ଫିକ୍କ କିନା ହସିଦେଇ କୁହେ, ହଁ ଅଙ୍କଲ, ମୋ friend, teacher ମାନେ ସେୟା କୁହନ୍ତି । ମୁଁ ପଚାରିଲି, ତୋ ବଡି କେମିତି । ସେ କହିଲା, uncle, ମୋର, ୩୪-୩୨-୩୬ । ମୁଁ ସିଧା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି, ଝିଅଟା କେତେ smart ବୋଲି ଭାବିକି । ମୁଁ ପ୍ରିୟାର ଜଙ୍ଘରେ ବେଳେବେଳେ ହାତ ମାରିଦିଏ । ସେ କୁହେ, ଅଙ୍କଲ, ବେଶୀ growth ହେଇ ଯାଇଛି କି ।

ମୁଁ ତା ଲୋଭିଲା ଜଙ୍ଘରେ ହାତ ମାରି କୁହେ, ତୁ ପ୍ରକୃତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛୁ । ଥରେ ଥରେ ତାକୁ ପାଖକୁ ଜାକି ଧରି ପଢାଏ । ସେ କିଛି କୁହେନି, enjoy କରେ । ଥରେ ମୋତେ ଜ୍ବର ହେଲା । ମୁଁ ଅଫିସ୍ ଗଲିନି । ଖାଇବାକୁ ଗଲିନି ବୋଉଦି ଉପରକୁ ଆସିଲେ । କହିଲେ, ଜର ଅଛି କି? ମୁଁ ହଁ କହିଲି । ସେ କହିଲେ, ମୁଣ୍ଡ ଚିପି ଦେବି କି । ମୁଁ ହଉ, କହିଲି । ସେ ତଳକୁ ଯାଇ ବାମ୍ ଆଣିଲେ । ମୁଁ bedsheet ଟେ ଘୋଡି ହୋଇଥାଏ । ସେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଚିପିଲେ । ମୋ କଡ଼ରେ ଖଟ ଉପରେ ବସିଥାନ୍ତି ।

ସେ କହିଲେ, ଦେହ ଚିପି ଦେବି କି ? ତାପରେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡ଼କୁ କଢେଇ ଦେଇ ମୋ ପିଠିରେ ସୋରିଷ ତେଲ ମାରିଲେ, ତାପରେ ଛାତିରେ । ମୁଁ କହିଲି, ଭଲ ଲାଗୁଛି । କହିଲେ, ଗଞ୍ତି କାଢି ଦଉଛି, ଭଲ ଲାଗିବ । ତାପରେ ମୋ ଗଞି କାଢ଼ି ମୋ ଛାତି, ତଳୁ ଜଙ୍ଘଯାଏ ତେଲ ମାରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ଚିପୁଥାନ୍ତି । ସେ sleeveless nighty ଟେ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି । ଏତେ ଲାଗିକି ବସିଥାନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବାଜୁଥାଏ । ବାଣ୍ଡ ପୂରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ । ସେ ବି ପୂରା ହିଟ୍ । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଵାମ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଧରି ଟାଣି ଆଣିଲି । ସେ ହେଲେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ । ମୁଁ ଵି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଗାଲକୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି ।

ସେ ସି ସି ହେଉଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଲେଟ ନକରି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଧରିଲି । କହିଲେ, ଦାଦା, ଲୁଗା କାଢ଼ି ଦବା । ସେ ମୋ ଲୂଙ୍ଗି କାଢ଼ି ପକେଇଲେ । କହିଲେ, କି ବାଣ୍ଡ ରଖିଛ ? ତୁମ Mrs ବହୁତ lucky । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ପୂରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଇ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଚୁମା ଦେଇଗଲି । ସିଏ ବି ନଇଁ ପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚକୋଲେଟ୍ ଭଳି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲେ । ତାପରେ ଆମ୍ଭେ 69 start କଲୁ । ମୁଁ ତଳେ,ସେ ଉପରେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଚାଟୁଥାଏ, ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡଟାକୁ ଚୁଚୁମି ପକଉଥାନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଉପରକୁ ଚଢ଼ି ଆସିଲେ ।

ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଗଳେଇ ଦେଇ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହି ଚାଲିଲେ । ମୁ କହିଲି, ତୁମ ବିଆରେ ଜମା ବାଳ ନାହିଁ । କହିଲେ, ୨ ଦିନ ତଳେ clean କରିଛି । ଏତେ ହିଟ୍ ହେଇ ଯାଇ ଯାନ୍ତି ଯେ କହିଲେ, ୟା ପରେ ବାଳ ରଖିବି, ଗେହିବ । କହିଲେ, ମୋର ଜଣେ friend ଅଛି, ତାର ବହୁତ ବାଳ, ତାକୁ ବି ଗେହିବ । କହିଲେ, ପ୍ରିୟାର ବହୁତ ବାଳ । ମୁଁ ପଚାରିଲି, ପ୍ରିୟାର Sz କେତେ କି । କହିଲେ, ୧୧ କ୍ଳାସରେ ପଢୂଛି, ୩୪ ହେବ ଆଉ କେତେ । ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି, କି ବେଧେଇଟା ହେଇଥିବ । ମୁଁ ପଚାରିଲି, ପ୍ରିୟାର ଗାଣ୍ଡୀ SZ କେତେ ? କହିଲେ, ସେ ବି ୩୬ SZର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧେ । ମୋତେ କହୁଥିଲା, ତା ସାର୍, ସାଙ୍ଗ ମାନେ ତାକୁ ସବୁବେଳେ ଅନାନ୍ତି ।

ତାପରେ ବୋଉଦି କହିଲେ, ମୋତେ କେବଳ ରୁବି କୁହ, ସାଙ୍ଗ କହିକି ଗିହ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇବାକୁ କହିଲି । କହିଲେ, ଗାଣ୍ଢୀରେ ଗେହିବ କି? ମୁଁ କହିଲି ଦେଖିବା । କହିଲେ, slow କରିବ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଲଗାଇ ଗାଣ୍ଡିରେ ଵାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ଠେଲିଲି । ସେ ଆହା ଆହା ହଉଥାନ୍ତି । first ଅଳ୍ପ ଗଳିଗଲା । ତାପରେ ପୁଣି ଧକ୍କା ମାରିଲି । ବେଧେଇ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ହଉଥାଏ, ମୁଁ ଜୋରରେ ଗେହି ଚାଲିଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ବିଆ ଚାଟିଲି । ରୁବି କହୁଥାଏ, ମୋର ବାହାରିବ । plz ଗେହି ଚାଲ ।

ମୁଁ ଵିଆରୁ ଵାଣ୍ଡ କାଢ଼ି ସେଣ୍ଟିରେ ୧୪-୧୫ ଥର ଘଷିଛି, ସେ ଆହା ଆହା କହି ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ । ମୁଁ ବି ତାକୁ କହୁଥାଏ, ଗିହାଳୁ ତୋ ଵିଆ ଆଜି ଫଟେଇବି । ଏମିତି କହୁ କହୁ ରୃବିକୁ ୨୦-୨୫ କୁଟ ମାରିଛି ତାର ପୁଣି ବାହାରି ଗଲା, ମୁଁ ବି ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ତା ବିଆରେ ମେଞ୍ଚେ ବୀଜ ଢାଳି ଦେଲି । ଦୂହେଁ ଉଠିକି ପୋଛି ହେଲୁ । ରୂବି ହସୁଥାଏ, କହିଲା ଉଡେର ଚୋଦନ୍, ପିଷ୍ଟନେର୍ ମତନ୍ । ଏମିତି ଗେହିବ । ତୁମକୁ ଆହୁରି ଯୋଗାଇବି । ମୁଁ କହିଲି ରାଗିବନି, ମୋର ପ୍ରିୟାର ବିଆ ଦରକାର । ରୁବି ହସିଦେଇ କହିଲା, try Best of luck ।

ମୁଁ ଜାଣିଲି, ଝିଅକୁ ଗେହିଲେ ମାର objection ନାହିଁ । କିଛି ଦିନ ଗଲା । ପ୍ରିୟାର exam ଆସିଲା । କେବଳ ଗୋଟିଏ sitting. ସିଏ ୧୦ରେ ଘରକୁ ଫେରିବ କହିଲା । ମୁଁ ବି ପ୍ଲାନ କରି ଛୁଟିରେ ରହିଲି, ଗେହିବି ବୋଲି । ରୁବି ଜାଣିଲା, ତା ଝିଅକୁ ଗେହିବି । ଅଫିସ ଗଲା ବେଳେ କହିଲା, ଆପଣ ତ ଛୁଟିରେ ରହୁଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟାକୁ ଟିକେ ଗାଇଡ୍ କରିଦେବେ । କିନ୍ତୁ ଟିକେ cautious ରହି ପଢେଇବେ, କହି ହସି ଦେଲେ । ପ୍ରିୟା ୧୦.୩୦ରେ ଫେରିଲା । ମୁଁ କହିଲି, exam କେମିତି ହେଲା ? କହିଲା, ମୁଁ dress change କରି ଆସୁଛି । ଆପଣ ଆମ ଘରେ ବସିଥାନ୍ତୁ । ମୁଁ drawing room ର ଝରକା, କବାଟ ବନ୍ଦ କରିକି ବସିଥାଏ ।

ପ୍ରିୟା ଆସିକି ମୋ ପାଖରେ ଵସିଲା । ବହୁତ ଛୋଟ dress ପିନ୍ଧିଥାଏ । ଛୋଟ ହାଫ୍ ପେଣ୍ଟ, sleeve less ପତଳା T shirt । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି, ତୁ ଵହୁତ ହଟ୍ ଲାଗୁଛୁ । କହିଲା, ମମ୍ ଆଉ ହଟ୍ ଲାଗୁନି କି । କହିଲି, ତୋ ସହ କେହି ହେବେନି । ସେ କହିଲା,ମୋର friend ମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ like କରନ୍ତି, କୂହନ୍ତି ଆପଣ ବହୁତ Handsome. ମୁଁ କହିଲି, ତୁ କଣ କହୂ । କହିଲା, ଆପଣ ଵହୁତ ହଟ୍ ଆଉ sexy । ଜାଣିଲି, ଲୁହା ଗରମ ଅଛି । ପଚାରିଲି, ତୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର, ତୋର କେହି BF ଅଛନ୍ତି ? ପ୍ରିୟା କହିଲା, ପଛରେ ଵହୁତ, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ପଟେନି ।

କେବଳ sex chat କରୁ, VC କରି satisfy ହେଇଯାଉ । ମୁଁ direct କହିଲି, ମୋର ବହୁତ ଇଛା ହଉଛି ତୋତେ ଆଜି ଗେହିବାକୁ । ସେ କେବଳ ହସୁଥିଲା । ତାକୁ ମୋତେ kiss କରିଵାକୁ କହିଲି । ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ମୁହଁରେ କିସ୍ କଲା । କହିଲା, ଅଙ୍କଲ ମୁଁ ଜାଣିଛି, ଆପଣ ମୋତେ ଆଜି sure କରିଵେ । But condom ପିନ୍ଧିବେ । ମୁଁ କହିଲି, condom ରେ ତୋତେ ମଜା ଲାଗିବନି । Tablet ଅଛି, ଖାଇଦବୁ । ତାପରେ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି କି କିସ୍ କଲି । ସେ ପଚାରିଲା, ମମକୁ କେତେ କରିଛନ୍ତି ?

ଦେଖ: ଗାଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଖଟରେ ଆଉ ଠିଆ ଗେହିଲି : ସରୁ ପତଳା ବିଆ

ମମ୍ ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ? ମୁଁ କେବଳ ହସିଦେଲି । କହିଲି ଆଜି ତୋତେ ଗେହିବି ଆଉ ତୋ ବିଆରୁ ରସ ଗଡେଇବି । କହିଲି, ତୋ dress ଖୋଲ । ସେ କହିଲା ଆପଣ ମୋର ଖୋଲନ୍ତୁ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କର । କହିଲା, ଅଙ୍କଲ୍ ଆମେ First ଗିହାଁଗେହିଁ ହବା । ମୋତେ ପୂରା ଖୁସି କରି ଦେବେ । ମୁ ତାକୁ ପୂରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଇ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ କାମୁଡ଼ିଲି ଓ ଆର ତାର ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଦଳୁଥାଏ । ତା ଵିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଭର୍ତ୍ତି କରି ଖେଞ୍ଚିଲି । ସେ ବି ମୋ dress ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରି ଆଗ ପଛ କରୁଥାଏ । ମୁଁ ପଚାରିଲି, 69 ଜାଣିଛୁ ? କହିଲା, BP ଦେଖି ଛି । ବାବା ମମ୍ କରନ୍ତି, ଦେଖିଛି ।

ଆମେ 69 start କଲୁ । କହୁଥାଏ, ଅଙ୍କଲ୍ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି, ବିଆ ସଲ ସଲ ହଉଛି । ତାକୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ doggy start କଲି । ଅଙ୍କଲ୍, ଧୀରେ ଧୀରେ କହୁଥାଏ । ମୁଁ କିନ୍ତୁ speed ଵଢେଇ ଚାଲିଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା, ଅଙ୍କଲ୍ ଆହୁରି ଜୋରରେ, ଓହୋ, ଓହୋ, ଇସ୍ ଇସ୍ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ତା ଗାଣ୍ଡି, ପିଠିର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିଲା । ସେ କହୁଥିଲା, ଭଲ ଲାଗୁଛି, ଆହୁରି ଜୋରରେ । ସେ ଵାମ ହାତରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି ଟାଣୁଥାଏ ଆଉ ଉହୁଃ ଆହାଃ ହଉଥାଏ । ମୁଁ ଵି ଧାଏ ଧାଏ ଗେହୁଥାଏ । ହଠାତ ପ୍ରିୟା ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା, ତା ବିଆରୁ ଥପ୍ ଥପ୍ ହେଇ ପାଣି ବୋହିଗଲା ।

ମୁଁ ବି ଆଉ ୫୦ କୁଟ ମାରି ସବୁ ଵୀଜ ତା ଵିଆରେ ଢାଳି ଦେଲି । ସେ ଉଠି କି କହିଲା, ଅଙ୍କଲ୍, bedsheet ପୂରା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଛି । ତାକୁ I pill tablet ଦେଇ ଖାଇଵାକୁ କହିଲି । ସେ ମୁଚୁକି ମୁଚୁକି ହସୁଥାଏ । କହିଲା, ଯେବେ ଚାହିଁବେ ମମକୁ ଆଉ ମୋତେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ସବୁ ଦିନେ ଗେହିବେ । ମୁଁ କୋଲକାତାରେ ୩ ବର୍ଷ ରହିଲି । ରୁବିର ୪ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ପ୍ରିୟାର ୩ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ବହୁବାର ଗେହିଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପଇସା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ କରିବାକୁ ଦେଇଛି । ସେ ସବୁ ପରେ କହିବି । ମୋ life story କେମିତି ଲାଗିଲା comment ରେ ଲେଖି ଜଣାଇବେ ।

ଦେଖ: ମୋ ଶାଳିର ବିଆରେ ପସଉ ପସଉ ଚିଲେଇଲା : ଛୋଟ ବିଆରେ ଗେହି ପାରିଲିନି

Visited 160 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *