ବାରମ୍ବାର ଗିହା ଖାଇଲେ ଝିଅମାନଙ୍କ ବିଆ କଣ ହୋଇଥାଏ ?

odia sex story

(Q.1) ବାରମ୍ବାର ଗିହା ଖାଇଲେ ଝିଅମାନଙ୍କ ବିଆ କଣ ହୋଇଥାଏ ?

କିଛି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କମ ବୟସରୁ ପୁଅମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି । ଗିହାଗେହି ହେବାର ବୟସ ନହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଝିଅ କମ ବୟସରୁ ଭଲ ପାଇ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ପୁଅର କହିବା ଅନୁସାରେ ସୁବିଧା ଦେଖି ଗିହା ଖାଇଥାନ୍ତି । କମ ବୟସରୁ ଗିହା ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବାରୁ ତାହା ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଯାଏ ।

ଗିହାଗେହି ହେବା ଦ୍ଵାରା ଆନନ୍ଦ ମିଳୁଥିବାରୁ ଝିଅମାନେ ଗିହା ଖାଇବାର ସୁବିଧା ନମିଳିଲେ ସେମାନେ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି, ବୋତଲ, ବାଇଗଣ ଓ କଦଳୀ ଭଳି ଜିନିଷକୁ ଭର୍ତି କରିଥାନ୍ତି । ଯାହାଦ୍ୱାରା ବିଆର ଆକାର ବଢିଥାଏ । ବିଆ ଦିନକୁ ଦିନ ଅଧିକ ମେଲେଇ ହୋଇଯାଏ । ତେଣୁ ଅଧିକ ଗିହା ଖାଇବା କିମ୍ବା ବାଇଗଣ, କଦଳୀ ଭଳି ଜିନିଷ ବିଆର କଣା ଭିତରେ ଭର୍ତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ବିଆ ଢିଲା ହୋଇଥାଏ ଓ ବିଆର ଉପର ଚମଡା ଶୁଖିଯାଏ ।

(Q.2) ଝିଅମାନେ ବାହାଘର ପରେ କାହିଁକି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଗିହା ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ?

କେଉଁ ଝିଅମାନେ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିବା ସମୟରୁ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ବନେଇ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯନ୍ତ ରହିଥାଏ । ତେଣୁ ଉଭୟ ଦଶମ class ପାଠପଢା ସରିବା ପରେ ଯଦି +2 ଓ +3 କରନ୍ତି ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଅନେକ ଥର ସମ୍ଭୋଗ କରିଥାନ୍ତି । ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାହାର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହି ଗେହି ବିଆକୁ ପୁରା ଢିଲା କରିଦିଏ । ବାରମ୍ବାର ଗିହା ଖାଇବାର ଏହି ଅଭ୍ଯାସ ରହିବା ଯୋଗୁଁ ଝିଅକୁ ଶାଶୁଘରେ ସ୍ବାମୀଠାରୁ ଗିହା ଯଦି ଠିକ ସେ ନମିଳେ ତେବେ ଆଖପାଖ ଟୋକା ସହ ସୁବିଧା ଦେଖି ଗିହ ଖାଇବାର ସମ୍ପର୍କ ଗଢନ୍ତି ।

(Q.3) କିପରି ଜାଣି ପାରିବେ ଯେ ଝିଅଟି ଆଗରୁ ବହୁତଥର ଗିହା ଖାଇଛି କି ନାହିଁ ?

ଦେଖ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ, ବିଆ ଏମିତି ଗୋଟେ ଜିନିଷ ଯାହାକୁ ବାରମ୍ବାର ଗେହିଲା ପରେ ତାହା ମେଲେଇ ହେଇଯାଏ । ପୁଣି ଝିଅ ଯଦି କିଛି ମାସ ଗେହିବା ବନ୍ଦ କରିଦେବ ତେବେ ବିଆ ଧୀରେ ଧୀରେ ଟାଇଟ ମଧ୍ୟ ହେଇଯିବ ।

କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲିର ଝିଅଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଫରକ ପଡ଼ୁନି । ତେଣୁ ଝିଅମାନେ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଗିହା ଖାଇକି ତାଙ୍କ ହିସାବରେ ମସ୍ତ ହେଇକି ରୁହନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ଯଦି ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଝିଅଟି ଗିହା ଖାଇଛି କି ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଝିଅର ବିଆକୁ ଧ୍ୟାନରେ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ । ଯଦି ଝିଅର ବିଆରୁ ବାରମ୍ବାର ବିନକାରଣରେ ପାଣି ବାହାରୁଛି ଏବଂ ବିଆର ଚମଡା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଖିଲା ରହୁଛି ତେବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ସେହି ଝିଅଟି ପୂର୍ବରୁ ନିଧୁମ ଗିହା ଖାଇଛି ।

Visited 114 times, 9 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *