ବର୍ଷ ପରେ instagram ଦେଲା Chance – ବିଆର କଣା ଦେଖିଲି

odia sex story

ଭାଇମାନେ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ story । ତେଣୁ ତ୍ରୁଟିକୁ କ୍ଷମା କରି ମୋ real life sex story ର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ। ମୁଁ ଧନସ୍ୱାମୀ ତ୍ରିପାଠୀ, ମତେ ଶ୍ରଦ୍ଧାରେ କିଏ ଧନ ଡାକେ ତ କିଏ ସ୍ୱାମୀ ଡାକେ । ହଉ ଆଉ ବେସି ୟାଡୁ ସିଆଡୁ ନକହି ମୁଁ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି କେମିତି ମୁଁ ଏଲିନା କୁ ଗେହିଁ ତା ପେଟରେ ଛୁଆ କରି ଦେଇ ଥିଲି ।

ଏଇ ଘଟଣା ଟି ଏବେ ଏଇ luckdown ପରେ ପରେ ଘଟି ଥିଲେବି ୟାର ଆରମ୍ଭ ହେଇ ଥିଲା 2016 ମସିହାରେ । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଦଶମରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ମୁଁ ମୋ ମାମୁ ଘରେ ରହି ପଢ଼ୁଥିଲି । ମୋ ମାମୁଁ ଘର ଗାଁ ର ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲା । ତା ପଛରେ ସବୁ ପାଗଳ ଥିଲେ । ସେ ବି ସୁନ୍ଦରୀ ହେଇ ଥିବାରୁ କାହାରି କି ଭାଉ ଦେଉ ନଥିଲା । ମୁଁ ସେ ଝିଅ କଥା ଭାବି ଭାବି ଡେଲି ପୋଖରୀ ଭିତରେ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ ମୁଠି ମାରେ । ମୋର ଇଛା ଥିଲା ସେ ଝିଅର ଦୁଧକୁ ଦଳି ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେବାକୁ । ହେଲେ ସେ ତ କାହାରିକୁ ଭାଉ ଦଉ ନଥିଲା, ମୋର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ନହେବା ରୁ ମୁଁ ଯାଇ ତାକୁ propose କରିଥିଲି । ହେଲେ ଏଲିନା କହିଥିଲା ଯେ ମୁଁ ତମ ଠାରୁ 2 ବର୍ଷ ସାନ ତେଣୁ ତୁମେ ମତେ ତୁମ ଭଉଣୀ କରିଦିଅ । ମନକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା, ହେଲେ କଥାରେ ଅଛି ଭରସା ହରାଓ ନାହିଁ ଆଉ ଅପେକ୍ଷାର ଫଳ ମିଠା ।

ଦେଖ, Two Lovers Story in Odia – ଝୁମୁରିର ଚୋରା ପିରତି

ଆଉ ଆଜି ମୁଁ ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷ ପରେ ଏଲିନାର ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇବାରେ ସଫଳ ହେଇଚି ।ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ଏଲିନା ବିଷୟରେ ଟିକେ କହି ରଖୁଛି ଯେବେ ସେ ଅଷ୍ଟମ ରେ ପଢୁଥିଲା ତା ଦୁଧ 30 sizeର ହେଇ ଥିଲା ବୋଧେ but ଏବେ ତା ଦୁଧ 36 ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି 38 ଆଉ ତା ଅଣ୍ଟା ବହୁତ slim 28 ହବ ବୋଧେ । ଦେଖିବାକୁ କାଗଜ ଭଳି ଗୋରା ଆଉ ଲମ୍ବା ଚୁଟି, ଟୋକି ଟାକୁ ଯିଏବି ଦେଖିବ ତା ବାଣ୍ଡ ନିଶ୍ଚୟ ସୁଳେଇ ହବ । ମୋର ଦଶମ ସରିଗଲା ମୁଁ ଏବେ ଆମ ଘରକୁ ଫେରିଆସି ଆମ ପୁରୀରେ +2 ପଢ଼ିଲି କେତେ ଟୋକିଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି । ହେଲେ ସେଇ ଏଲିନାର ବିଆକୁ ଆଜି ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଝୁରି ହଉଥିଲା । ଦିନେ instagram ରେ ମୋ ପାଖକୁ ଗୋଟେ msg ଆସିଲା, id name ଥିଲା ଏଲିନା ପାଇକରାୟ । ଏଲିନା- ଭାଇ କେମିତି ଅଛ? ମୁଁ-ପ୍ରଥମେ ମତେ ଭାଇ ଡାକିବା ବନ୍ଦ କରେ ତେବେ ଯାଇ କଥା ହେବି, ନହଲେ ନାଇଁ ଏଲିନା । ଆଛା ଏତେ attitude କଣ ଦେଖାଉଛ ମ ହଉ ତେବେ କଣ ଡାକିବି? ସ୍ୱାମୀ? ମୁଁ -ହଁ ମୋ name ଯାହା ମତେ ସେୟା ଡାକେ ।

Write Your Story – ଆପଣଙ୍କ କାହାଣୀ ଏଠାରେ ଲେଖନ୍ତୁ

ଏଲିନା-ମୁଁ ସେ ସ୍ୱାମୀ କଥା କହୁ ନଥିଲି ମୁଁ ଅଲଗା ଅର୍ଥରେ ସ୍ୱାମୀ କହୁଥିଲି । ମୁଁ – ହଁ ମୁ ଭଲ ଅଛି ତୁ କେମିତି ଅଛୁ ଆଉ ଆଜି ହଟାତ ମୋ କଥା କଣ ମନ ପଡିଗଲା । ଏଲିନା- ମନ ତ ବହୁତ ଥର ପଡ଼ିଲାଣି ହେଲେ ମୁଁ କଣ ତମ contact number ରଖିଛି ଯେ call କରି ଦେବି ଏମିତି ବହୁତ କଥା ହେଲୁ then number ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ, ଆଉ whatsapp ରେ ମାସେ ଖଣ୍ଡେ କଥା ହେଲା ପରେ ସେ ମତେ କହିଲା ମୋର ତମକୁ ଦେଖିବାକୁ ଇଛା ହଉଚି, ହେଲେ କେମିତି? ସେତେବଳେ ତ luckdown ଚାଲି ଥିଲା । ସେ ମତେ କହିଲା luckdown ଖୋଲୁ ମୁଁ ପୁରୀ ଯିବି ତମକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ । ଏମିତି ଆମେ whatsapp ରେ vdo call ରେ କଥା ହଉ ଆଉ ମୁଁ ମୁଠି ମାରେ ସେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରେ ।

ଦେଖ, ଭାଇ ଭଉଣୀ ଗିହାଗେହି ହେଇଗଲେ ରାତିରେ ଏକୁଟିଆ ଘରେ

ସେ ସମୟରେ ମୋର ଆମ ପୁରୀର ଆଉ ଜଣେ ଝିଅ ସହ ବି ଚକ୍କର ଚାଲିଥାଏ । ମତେ 2 ଜଣଙ୍କୁ manage କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା, ଏବେ 2021 ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ସେ ମତେ ଦେଖା କରିବାକୁ ପୁରୀ ଆସିଲା । ମୁ ଏବେ ପୁରୀରେ pharmacy ରେ ଶେଷ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର, ଆଉ ସେ +3 re ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷରେ ପଢୁଛି । ସେ ପୁରୀ ଆସିଲାରୁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି । ଏତେ ଦିନ ପରେ ମୋ ସ୍ବପ୍ନ ସତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, finally ଏଲିନା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ set ହବ । ଏଲିନା bus ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ପହଁଚି ମତେ call କଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ rcv କରିବାକୁ ଗଲି । ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ସାଗରିକା ହୋଟେଲ ରେ room ଟିଏ ନେଇ 2 ଜଣ ରହିଥିଲୁ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ବୁଲି ସନ୍ଧ୍ୟା8 ରେ ଖାଇ ପି room କୁ ଫେରିଲୁ । ମନେ ଅଛି ପ୍ରାୟ 8:30 ହବ ମୋ ଉପରେ ଆସି ଏଲିନା ସୋଇଲା ଆଉ ମୋ ଓଠକୁ ଚାଟି ଚାଲିଲା । ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ସେ sex ପାଇଁ ଭୋକିଲା ଅଛି ।

ଦେଖ, ପ୍ରେମିକାର ପୁରୁଣା ଗିହା କଥା ୨ – ଚଡି ଲୁଚେଇ ଦେଇଥିଲି

ମୁଁ ବି ଉତରରେ ତାର ଦୁଧକୁ direct ଦଳିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲି । ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି, ସେ ତାର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲା then ମତେ ବି ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲା । ସିଧା ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ପାଣି ବାହାର କରି ଦେଲା ଏବଂ ସବୁ ରସକୁ ପୀ ଦେଲା ମଧ୍ୟ । ତା ପରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଉଠେଇଲା ଆଉ ତା ଉପରେ ବସି ନିଜ ବିଆରେ set କଲା 5 ମିନିଟ ଗେହିଁ ହେବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ତଳକୁ ସୁଆଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇ ଖାଇ ତାକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ବିଆ ମତେ ବହୁତ ଢିଲା ଲାଗୁଥିଲା ବୋଧେ ଆଗରୁ କୋଉଠୁ ଖାଇଛି, ନହଲେ ମୋର 7 ଇଁଚର ବାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଅଟେ easy ରେ ଗଳି ଯାଇ ନଥାନ୍ତା ।

ଦେଖ, GFକୁ ଗେହିବା ପରେ ଜାଣିଲି ତାର ପୂର୍ବ ଗିହଣା କଥା – ଫେଡା ବିଆ

ଅଭିନୟ କରି ଖାଲି ଓ.. ଆଃ….. ଆଉଁ… ହଉ ଥିଲା ହେଲେ ମୁଁ ଠିକ ଜାଣିଚି ତାକୁ କାଟୁ ନଥିଲା, ହେଲେ ମୋର 7ଇଁଚ ବାଣ୍ଡର ସେ ଭରପୁର ମଜା ଉଠାଉଥିଲା । ଏବେ ସେ 40 ମିନିଟ ଭିତରେ 3 ଥର ଝଡି ଗଲାଣି ହେଲେ ମୋର 2ୟ ଥର ଉଠି ଥିବାରୁ ମୋର। ଏତେ ସହଜରେ ବାହାରୁନି, ପ୍ରଥମ ଥର ସିନା ତା ପାଟିରେ ଜଲ୍ଦି ବାହାରି ଗଲା ହେଲେ ଦ୍ୱିତୀତ ଥରରେ ସେ ୩ ଥର ଝଡି ଗଲା ପରେ ବି ବାହାରୁନି ଆଉ 5 ମିନିଟ ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକା ବେଳେ ଝଡି ଗଲୁ । ଆଉ 3 ଦିନ ସେ ପୁରୀରେ ରହିଲା ମୁ ମଧ୍ୟ ଆମ ଘରେ study tour କହି ହୋଟେଲରେ ରହି ତାକୁ 3 ଦିନ ଯାକ ଗେହିଁଲି , ଆଉ ପର ଦିନ ତାକୁ pill ଖୁଆଇ bus ରେ ବସେଇ ଦେଲି ।

ଏବେ ଆଉ ତା ସହ ସେକ୍ସ ହେଇନି because ଆଉ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ମିଳିନି, ଆଉ ଆଗକୁ ଚାନ୍ସ ମିଳିଲେ ଆଉ ଗେହିଁବି ତାକୁ । ଆଉ ହଁ ତା ସହ କଥା ହେଲା ବେଳେ ଆମ ପୁରୀ ଝିଅ ସହ ଯୋଉ ଚକ୍କର ଚାଲିଥିଲା ତାକୁ କେମିତି ଗେଁହିଛି ଆଉ ଗୋଟେ ଷ୍ଟୋରୀରେ କହିବି।

Visited 22 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *