ପ୍ରେମିକାର ସାଙ୍ଗ ସହ ମସ୍ତି – କୋଳରେ ବସେଇ ପସେଇଲି

odia sex story

ଏ ଭିତରେ ଆମ ବାହାଘର ତାରିଖ ଠିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ଦୁଇ ମାସ ପରେ ଡେଟ ବାହାରିଥିଲା l ଦୁହେଁ ଖୁବ ଏକ୍ସାଇଟେଡ ଥିଲୁ l ବାହାଘର ପରେ ରହିବା ପାଇଁ ଗୋଟେ ଭଲ ଫ୍ଲାଟ ବି ନେଇ ସାରିଥୁଲୁ, ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଯାଇ ଫର୍ନିଚର ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଆଣି ଘରେ ରଖୁଥିଲୁ ଓ ମୁଁ ସେଠାକୁ ସିଫ୍ଟ ହୋଇସାରିଥିଲି l ରୀନା କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଓଡିଶା ଯିବା ପାଇଁ ଠିକ କଲା କାହିଁକି ନା ତାକୁ ତା ବାପା ମା ଡାକିଥିଲେ ବାହାଘରର କିଛି ତା ପସନ୍ଦର ଜିନିଷ କିଣା କିଣି ପାଇଁ l ପର ଦିନ ସକାଳୁ ସେ ଫ୍ଲାଇଟ ଧରି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯିବାର ଥିଲା l ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ମୋତେ ଫୋନେରେ ଡାକିଲା ଓ କହିଲା ସକାଳୁ ମୁଁ ବାହାରିଯିବି ଟିକିଏ ଆସ କିଛି କଥା ଅଛି l ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ଯେ କଣ ପାଇଁ ସେ ଡାକୁଛ l ବାଟରୁ କଣ୍ଡମ ପକେଟଟେ କିଣି ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ବାହାରିଲି l

ମୁଁ ତା ଫ୍ଲାଟରେ ପହଞ୍ଚିଲାପରେ ଦେଖିଲି ସେ ଏକା ଅଛି l ରଶ୍ମି କଥା ପଚାରିବାରୁ କହିଲା ସେ ତାର କୋଉ ଗୋଟେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଘର ଦେଇ ଆସିବ ଆଉ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଲାଗିବ l ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ରୀନା ମୋତେ କାହିଁକି ଡାକିଥିଲା ତେଣୁ ମେନ କବାଟଟା ଲକ କରି ତା ରୁମକୁ ଆସିଗଲି l ତାକୁ ବାହୁରେ ନେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କିସ କଲି ଆଉ ପଚାରିଲି ମୋତେ ମିସ କରିବ? ସେ କହିଲା ଜମା ନୁହେଁ l ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ବହୁତ ମିସ କରିବି, ସେ ମୋତେ କିସ କରି କହିଲା ପାଗଳ ଜମା 6/7 ଦିନ କଥା l ଏ ଭିତରେ ଦୁହେଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଅନ୍ୟ ଜଣର ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲୁ ଆଉ ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇଦେଇ ତା ହାତରେ କଣ୍ଡମଟେ ଦେଲି l ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡମଟା ପୂରେଇଦେଲା ଓ ତାପରେ ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି l କିନ୍ତୁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ହଠାତ ରଶ୍ମି ତା ଚାବିରେ ମେନ ଡୋର ଖୋଲି ଘରକୁ ଆସିଲା l ମୁଁ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଆଉ ରୀନାକୁ ଛାଡିବା ମୂଡ଼ରେ ନଥିଲି ତେଣୁ ପୁରା ଗେହିଁସରିବା ପରେ ଆମେ ଅଲଗା ହେଲୁ l ତରତରରେ ଦୁହେଁ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲା ପରେ ଆମେ ରୁମ ବାହାରକୁ ଆସିଲୁ l ରଶ୍ମି ସେତେବେଳେ ତା ରୁମକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା l ମୁଁ ରୀନାକୁ କିସଟେ କରି ଚାଲିଆସିଲି ମୋ ଫ୍ଲାଟକୁ l

ଆସିଲାବେଳେ ବାଟରେ ଟିକିଏ ଗିଲ୍ଟି ଫିଲ ହେଲା ଓ ଭାବିଲି ରଶ୍ମି କଣ ଭାବିଥିବ l ଭାବିଥିବ ଏମାନେ ଆଉ ଦୁଇଟି ମାସ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିଲେନି ଯେ…. ଭାବିଲି ଯାହାତ ହେଵା କଥା ହୋଇଗଲା କେତେବେଳେ ସମୟ ଦେଖି ତାକୁ ଭୁଲ ମାଗିଦେବି l ଏମିତି ଭାବୁଭାବୁ ମୁଁ ଆସି ମୋ ନୂଆ ଫ୍ଲାଟରେ ପହଂଚିଗଲି l ଘରେ ପହଁଚିଲାପରେ ମନେ ପଡିଲା ଆରେ ମୋ ବ୍ଲେଜେରଟା ରୀନା ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିଛି l ରୀନାକୁ କଲ କରି ପଚାରିଲି ଆରେ ରଶ୍ମି କିଛି ପଚାରୁଥିଲା କି l ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ନାଇଁ ମ ତୁମେ ଟେନସନ ନିଅନି ସେ ଆମ ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଛି l ମୁଁ କହିଲି ଶୁଣ ମୋ ବ୍ଲେଜରଟା ତୁମ ରୁମରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିଛି ଆଉ କାଲି ଅଫିସ ଗଲାବେଳେ ନେଇଆସିବି l ରଶ୍ମିକୁ ଦେଇଦେଇଥିବ, ସେ କହିଲା ହଁ ଦେଇଦେବି l

ପରଦିନ ସକାଳୁ ରୀନା ଭୁବନେଶ୍ୱର ବାହାରିଗଲା ମୁଁ ଅଫିସ ବାହାରିଲା ବେଳେ ରଶ୍ମିକୁ କଲ କଲି,ସେ କହିଲା ସେ ଆଜି ଟିକେ ଜଲଦିରେ ଅଫିସ ବାହାରିଗଲାଣି ତୁମେ ଫେରିଲା ବେଳେ ନେଇଯିବ l ମୁଁ କହିଲି ଠିକଅଛି l ପରେ ଆଣିଥିଲେ ବି ଚଳିଥାନ୍ତା କିନ୍ତୁ ତା ପକେଟରେ ମୋ କାର୍ଡ ହୋଲ୍ଦରଟା ରହିଯାଇଥିଲା ଆଉ ସେଇଟା ମୋର ଦରକାର ଥିଲା ତେଣୁ ଅଫିସରୁ ଫେରିଲାବେଳେ ପୁଣି ଥରେ ରଶ୍ମିକୁ ଫୋନ କଲି ଆଉ ସେ କହିଲା ମୁଁ ଘରେ ଅଛି ଆସ l ତା ପାଖକୁ ଗଲାବେଳକୁ ପୁଣି ଥରେ ସେ ଗିଲ୍ଟି ଫିଲିଙ୍ଗଟା ମନରେ ଆସିଲା l ଭାବିଲି ତା ପାଇଁ କିଛି ଗିଫ୍ଟଟେ ନେବି ବାଟରୁ ଗୋଟେ ଚକଲେଟ ପେକେଟଟେ କିଣିଲି ଓ ତା ଫ୍ଲାଟକୁ ଆସିଲି l ବେଲ ମାରିବାରୁ ସେ ଡୋର ଖୋଲିଲା ଓ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ହସିଲା, କହିଲା ବସ ମୁଁ କଫି ନେଇ ଆସୁଛି l ଭାବୁଥିଲି ଯେତେ ଜଲଦି ସେଠୁ ଆସିବି ସେତେ ଭଲ l କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କଫି ନେଇ ଆସିଲା ଦେଖିଲି ବ୍ଲାକ କଫି l ମୋର ବ୍ଲାକ କଫି ପସନ୍ଦ ବୋଲି ସେ କେମିତି ଜାଣିଲା…. କହିଲା ତୁମ ପାଇଁ ବିନା ଚିନିରେ, ଏହା କହି ମୋତେ କଫି ମଗଟେ ବଢ଼େଇଲା l ଭାବିଲି ରୀନା ବୋଧେ କେତେବେଳେ କହିଛି ସେ ଅନ୍ୟ ମଗଟି ଧରି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା l

ମୁଁ ପକେଟରୁ ଚକଲେଟ ପେକେଟ ତା ବାହାର କରି ତାକୁ ଦେଲି, ଚକଲେଟ ଦେଖି ସେ କହିଲା କଣ ରୀନା ନାହିଁ ବୋଲି ମୋ ପାଇଁ ଆଣିଛ? ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ନାହିଁ ରୀନା କହୁଥିଲା ତୁମର ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ତା ଖୁବ ପସନ୍ଦ ବୋଲି ତେଣୁ ବାଟରେ ଦେଖିଲିତ ନେଇ ଆସିଲି l ସେ ମୋ ହାତରୁ ନେଇ ରାପ ଖୋଲି ମୋତେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଲୁକଟେ ଦେଇ ଗୋଟେ ବାଇଟ ନେଲା l କହିଲା ଥେଙ୍କସ ସ୍ୱରୂପ, ତାପରେ ମୋ ଆଡକୁ ବଢ଼େଇ କହିଲା ତୁମେବି ଗୋଟେ ବାଇଟ ନିଅ l ମୁଁ ବି ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଗୋଟେ ବାଇଟ ନେଲି l ସେ ଗୋଟେ ଢିଲା ଗାଉନଟେ ପିନ୍ଧିଥିଲା ମୋ ଆଡକୁ ଚକଲେଟ ବଢ଼େଇଲାବେଳେ ଗାଉନ ଭିତରୁ ତା ଦୁଧ କ୍ଲିଭେଜ ଭଲ ଭାବେ ଦିଶୁଥିଲା l ମୋ ନଜ଼ର ସେଠି ପଡିଲାପରେ ମୁଁ ଦେଖି ନଦେଖିଲା ପରି ଅନ୍ୟଆଡେ ଚାହିଁଲି l ସେ ମୁରୁକୁ ହସି କହିଲା କଣ ପସନ୍ଦ ହେଲାନି ଯେ ମୁହଁ ବୁଲେଇଦେଲ l ମୁଁ ନ ଜାଣିଲା ପରି ପଚାରିଲି କଣ?. ସେ ହସିକି କହିଲା ରୀନାର କଣ ମୋଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ସବୁ ଭଲ l ମୁଁ ଜାଣିପାରୁନଥିଲି କି ରଶ୍ମି କଣ ଚାହୁଁଛି l ଆମେ ଦୁହେଁ କଫି ପିଇଲା ବେଳେ ସେ ହଠାତ ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ହାତ ରଖି କହିଲା ଶୁଣିଛି ତୁମ ସାଇଜଟା କାଳେ ଖୁବ ବଡ଼ l

ମୁଁ କିଛି ବି ଭାବି ପାରିଲିନି କିଛି ରଶ୍ମି କଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି l ମୁଁ ତା ହାତ ଉପରେ ମୋ ହାତ ରଖିଦେଲି ଓ କହିଲି ଏ କଣ କରୁଛ? ସେ କହିଲା ତୁମେ ରୀନା ସହ କାଲି ରାତିରେ ଯାହା ସବୁ କରୁଥିଲ ଆଜି ମୋ ସହ ସେସବୁ କରିବନି? ମୁଁ କହିଲି ଏଟା ଠିକ ନୁହେଁ ରୀନା ଜାଣିଲେ ଖରାପ ଭାବିବ l ସେ କହିଲା ରୀନା କେମିତି ଜାଣିବ ମୁଁ କହିବିନି ତୁମେ ବି କୁହନି l କହିଲି ଦେଖ ତୁମେ ବିବାହିତା ଆଉ ମୋର ବି ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇଯାଇଛି ଏହାର କିଛି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ. ସେ ହସି ଦେଇ ଗୋଟେ sexy ଲୁକ ଦେଇ କହିଲା ତୁମ ବିବାହ ଠିକ ହୋଇଛି ନାଁ ହୋଇଗଲାଣି?? ଆରେ ମୋ ସିନ୍ଦୁର ଡବାରୁ ପରା ସିନ୍ଦୁର ନେଇ ତୁମେ ରୀନା ସହ ବାହା ହୋଇସାରିଛ l ଭାବିଲି ଝିଅ ପିଲାଙ୍କ ପେଟରେ କିଛି ରହିବନି l ପୁଣି ହସିଦେଇ କହିଲା ଆରେ ସବୁବେଳେ ତ ଘରେ ଖାଉଛ ଦିନେ ଦିନେ ବାହାରେ ହୋଟେଲ ବି ଯାଉଛ କିଛି ନାହିଁ ଖାଇବାକୁ? ସେଦିନ ମୋ ସିନ୍ଦୁର ଯୋଉ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲ ତାର ଭଡା ମୁଁ ଆଜି ତୁମଠୁଁ ଆଦାୟ କରିବି l

ରଶ୍ମି ଖୁବ ସେକ୍ସ଼ୀ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ତା ଆଖିରେ ଆଖି ମିଳେଇ ଦେଖିଲି ସେ ଆଜି ଛାଡ଼ିବା ମୂଡ଼ରେ ନଥିଲା l ଭାବିଲି ଉପରେ ପଡି ମିଳିବା ଜିନିଷ କାହିଁକି ବା ଛାଡ଼ିବି ତା ଛଡା ରୀନା ବି ଜାଣିବନି l ଏହା ଭାବିଲା ବେଳକୁ ରଶ୍ମି ଆସି ମୋ କୋଳରେ ବସିଗଲା l ମୋ ବେକ ମୂଳକୁ ଧରି ମୋ ଓଠକୁ ତା ଓଠ ପାଖକୁ ନେଇ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଚୁମାଟେ ଦେଲା l ସେ ମୋତେ ଟାଣିନେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା ଆଉ ମୋ ବେକ ମୂଳକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା l ତା ଦେହର ବାସ୍ନା ମୋତେ ଖୁବ ଉତ୍ତେଜିତ କରୁଥିଲା ସେ ଗୋଟେ ହାତ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଉପରେ ରଖି ବାଣ୍ଡକୁ ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲା l ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ଓଠ ଭିତରେ ମୋ ଜିଭ ପୁରେଇ ତା ଜିଭକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲି ଓ ତା ଜିଭର ସ୍ୱାଦରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଉଥିଲି l ଗୋଟେ ହାତ ତା ଦୁଧରେ ରଖି ଗାଉନ ଉପରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ନେଇ ତାର ଅନ୍ୟ ଦୁଧରେ ଚାପିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଖାଇଯାଅ ସ୍ୱରୂପ l ତା ହାତକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ତା ଗାଉନ କୁ ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲି l ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା ଓ ମୋ ମୁହଁକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧରେ ମାଡିଦେଲା l ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲି, ଦାନ୍ତ ଲଗେଇ କାମୁଡ଼ିଲି, ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଦାନ୍ତରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡି ଟାଣ କରିଦେଲି ଅନ୍ୟ ଦୁଧକୁ ଖୁବ ଜୋରରେ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲି

ମୋ ପାଣ୍ଟର ଜିପ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ଚଡି ଭିତରୁ ବାହାର କରିଦେଲା, କହିଲା ସତରେ ମ ଖୁବ ବଡ଼ ହୋଇଛି l ରୀନା ଏହାର ଖୁବ ମଜା ନେଉଥିବ l ମୋତେ ଏବେ ସିନି କଥା ମନେପଡ଼ିଲା ସିନି ବି ଠିକ ଏମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ନେଇ ଆଉଁସୁଥାଏ l ରଶ୍ମି ଗୋଟେ ଥରରେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଚଡି ଓ ଜୋତା ଖୋଲିଦେଲା ମୋତେ ଠିଆ କରି ମୋ ଶାର୍ଟ ଓ ଗଞ୍ଜି ବି ବାହାର କରିଦେଲା l ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ଟାଣି ଟାଣି ମୋତେ ତା ରୁମକୁ ନେଇଗଲା ମୋତେ ଖଟ ଉପରେ ଠେଲି ଦେଇ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିଲା l ମୋ ସାରା ଦେହକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ଓ ମୋ ଛାତିର ଟିକି ଟିକି ଭୁଣ୍ଡିକୁ ତା ଦାନ୍ତରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ିଲା l ତାପରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତଳକୁ ତଳକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ଓ ତା ମୁହଁକୁ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଲା ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ତା ମୁଣ୍ଡିରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲା l ପଚାରିଲା ରୀନାକୁ କେବେ ଏଇଟା ଖୁଆଇଛ? ମୁଁ କହିଲି ନା, କଣ ମ ଏତେ ମସ୍ତ ଜିନିଷଟି ରୀନା ନ ଖାଇ କେମିତି ଅଛି ଯେ, ଏହା କହି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲା l ସିନି ଠିକ ଏମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମେ l ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମୋତେ ଓରାଲ ସେକ୍ସର ମଜା ମିଳୁଥିଲା l ରୀନା ସହ ଓରାଲ କରିବାକୁ ଇଛା ଥିଲେ ବି କେବେ କରିନଥିଲି l ତାହା ବାହାଘର ପରେ ଆରାମରେ କରିବାକୁ ଭାବୁଥିଲି ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାକୁ ପୁରା ଟାଣ କରିଦେଲା ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଣ୍ଡିକୁ ନିଜ ଗରମ ଜିଭରେ ଛାତି ମଜ଼ା ଦଉଥିଲା l ତାପରେ ମୁଁ ଉଠି ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇଦେଲି ଓ ତା ଚଡ଼ିକୁ ଟାଣି ତାକୁ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି. ବିଆକୁ ସେଭ କରିଦେଇଥିଲା ତା ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି l ପଚାରିଲି ତୁମ hubby କେବେ ଏଟା ଚାଟିଛନ୍ତି, ସେ କହିଲା ସେ ନ ଚାଟିଲେ ତାଙ୍କୁ କରିବାକୁ ଦିଏନି l

  • ସୋନାଲୀ ମିଶ୍ର କାନ୍ଦିଲା
  • ଛାତ୍ରର ମା କୁ ପଟେଇ ଗେହିଲି

ମୁଁ ମୋ ମୁହଁ ନେଇ ତା ବିଆରେ ରଖିଲି ଆଉ ଜିଭ ବାହାରକରି ଚାଟିଲି l ତା ମୁହଁରୁ ଉଃ ଆଃ ବାହାରୁଥିଲା ମୋ ଜିଭକୁ ତା କ୍ଲିଟରେ ରଖି ଚାଟିଲି ଆଉ ତାକୁ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଉପର ତଳ କଲି, ସେ ଖୁବ କମ ସମୟରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା l ମୁଁ ତା ଉପରକୁ ଆସି ତାକୁ ଖୁବ ଜୋର ରେ ଭିଡି ଧରିଲି ଓ ମୁହଁସାରା ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ଜୋର ଜୋର ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଥିଲା ଓ ପୁରା ଗରମ ହୋଇଯାଇଥିଲା l କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଟେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୂରେଇଦେଲା ଆଉ ନିଜେ ଉପର ତଳ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଦଳିଲି l ତାକୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇଦେଲି ଆଉ ତଳପଟୁ ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି l କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଗେହିଁଲାପରେ ତାକୁ ମୁହଁ ମାଡି ଶୁଆଇଦେଲି ଆଉ ଅଣ୍ଟାକୁ ଟେକି ଉଠେଇଲି l ସେ ପଚାରିଲା କଣ ଡଗିରେ କରିବ ମୁଁ ହଁ କରିବାରୁ ସେ ନିଜେ ଡଗି ପୋଜରେ ଆସିଗଲା ମୁଁ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ପଛପଟୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି l ଓ ଓହଃ କିଛି ମଜ଼ା, ବାହାଘର ପରେ ଏସବୁ ରୀନା ସହ କରିବାକୁ ଠିକ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ଯାହାହେଇ ଆଜି ସେସବୁର ଟ୍ରାଏଲ କରିବା ସୁଯୋଗଟା ମିଳିଗଲା l

ଡଗିରେ କିଛି ସମୟ ଗେହିଁଲା ପରେ ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ତା ଉପରକୁ ଆସିଲି ତା ଉପରେ ଶୋଇ ତାକୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି l ସେ କହିଲା ଓଃ ସ୍ୱରୂପ ଆହୁରି ଜୋରରେ କର l ସେ ସେତେବେଳକୁ ଆଉଥରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଇଥିଲା, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଥିଲି l ମୋର ବାହାରିବା ବାହାରିବା ହେଲା ବେଳକୁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ବାହାର କରିବି, ସେ କହିଲା ଭିତରେ କାଢିଦିଅ l ପଚାରିଲି କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି ତ ସେ କହିଲା ମୁଁ ସେକଥା ବୁଝିବି l ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ପାଣି ସବୁ ବାହାରକରି ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି l ସେ ମୋତେ ଖୁବ ଜୋରରେ ଭିଡି ଧରିଲା ଆଉ ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଗିଁହାର ଚରମ ସୁଖର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି ସେ ମୋ କପାଳକୁ ଚୁମୁଥିଲା l

କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଅଲଗା ହେଲୁ ଓ ୍ଵାସରୁମ ଯାଇ ଧୁଆଧୁଇ ହୋଇ ଆସିଲୁ l କହିଲି ରଶ୍ମି ଏଥର ମୁଁ ଆସୁଛି l ସେ କହିଲା ନା ଆଜି ରାତିରେ ଏଠି ରହିଯାଅ l କହିଲି ଏଠି ରାତିରେ ରହିଲେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବେ ପରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ l ସେ ମୋତେ ପଛପଟୁ ଭିଡି ଧରି କହିଲା ଆଜି ବହୁତ ଦିନ ପରେ ସେକ୍ସର ପ୍ରକୃତ ସୁଖ ତୁମଠୁ ପାଇଲି ଆଜି ଆଉ ତୁମକୁ ଛାଡିବିନି l ମୁଁ ମୁରୁକି ହସି କହିଲି ହୋଟେଲରେ ଖାଇବାଟା ଘର ଖାନାଠୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ବୋଧେ l ସେ ମୋ ଆଗପଟକୁ ଆସି ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ କହିଲା ତୁମ ହୋଟେଲରେ ଏମିତି ଟେଷ୍ଟି ଖାଇବାକୁ ମିଳୁଛି ବୋଲି ଜାଣିଥିଲେ କେତେ ଆଗରୁ ଆସି ଖାଇଥାନ୍ତି l ରୀନା ସବୁବେଳେ ଏମିତି ଟେଷ୍ଟି ଖାନା ଖାଉଥିବ ନା l ହଁ ଶୁଣ ମୋ କଥା ବି ମନେ ରଖିଥିବ ମୁଁ ବି ପରେ କେବେବି ତୁମ ହୋଟେଲକୁ ଖାଇବାକୁ ଆସିପାରେ l କହିଲି ବହୁତ ଭୋକ ଲାଗିଲାନି ଚାଲ ଯାଇ ବାହାରେ ଖାଇବା ଆଉ ମୁଁ ଆସି ତୁମକୁ ଡ୍ରପ କରିଦେବି ଏଠି l ସେ କହିଲା ଚାଲ ଗୋଟେ କାମ କରିବା , ଆଜି ରାତିରେ ବାହାରେ କୋଉ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ ରହିଯିବା l

ଆମେ ରାତିରେ ଗୋଟେ ରୁମ ନେଇ ଭଲ ହୋଟେଲରେ ରହିଲୁ. ସେ ରାତିରେ ତାକୁ ଆଉ ଦୁଇଥର ଗେହିଁଲି l ରୀନା ଫେରିବା ଭିତରେ ସବୁଦିନ ଅଫିସରୁ ଫେରିବା ରାସ୍ତାରେ ତା ପାଖକୁ ଯାଏ ଓ ସେଠି । ଏ ଭିତରେ ରୀନା ସହ ମୋର ବାହାଘର ସରିଲାଣି, ଆମେ ଆମ ଫ୍ଲାଟରେ ଖୁସିରେ ଅଛୁ । କିନ୍ତୁ ରଶ୍ମି ଏବେ ବି ବେଳେବେଳେ ମୋ ହୋଟେଲରୁ ଖାନା ଖାଉଛି l ପାଠକମନେ ଏହା ଥିଲା ମୋ କାହାଣୀ । କେମିତି ଲାଗିଲା ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ । ମୋ email id ହେଲା [email protected]. ଯଦି କେହି ladies ବା ଝିଅ ମୋ ସାଙ୍ଗେ ଚାଟିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତାହେଲେ ମୁଁ hangout , google chat ଓ messanger ରେ available ଅଛି l

Visited 243 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *