ନୂଆ Train Sex Story in Odia [ ମୋ ବିଆ ଆଉ ସମ୍ଭାଳୁନି Part-2 ] 17 Years Girl Lipsa

odia sex story

ହାଏ ସାଙ୍ଗ ମାନେ, ମୁଁ ଲିପ୍ସା ପୁଣି ନେଇ ଆସିଛି ସେଦିନର ଅଧୁରା ଗିହଣା। ତେବେ ଯଦି ପାର୍ଟ ୧ ପଢ଼ି ନାହାନ୍ତି ତାହାଲେ ଜଲ୍ଦୀ ପଢନ୍ତୁ। ନହେଲେ କିଛି ବାଣ୍ଡ ବୁଝି ପାରିବନି।

17 Years Girl Sex Story

ଶିବମ୍ ଓ ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଫୋନ୍ ରେ ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ କଥା ହେଉ। ଧୀରେ ଧିରେ ସେ ମୋ ସହ ବେଧୁଆଙ୍କ ଭଳି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି। ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ମୋ ଦୁଧ, ବିଆ, ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଦେଖାଇବାକୁ କୁହନ୍ତି। ହେଲେ ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରୁନଥାଏ। ସେ ମୋ ମାଉସୀ ଘରଠୁ ୧୫-୨୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିଲା। ଆମେ ଦୁହେଁ OYO ନେବାପାଇଁ ସ୍ଥିର କଲୁ। ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ମୋ ମାଉସୀଙ୍କୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର କହି ପଳେଇ ଆସିଲି। ସେପଟେ ଶିବମ୍ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ, ଦୁହେଁ ରାୟଗଡ଼ା ବଜାରରେ ଦେଖା ହେଲେ। କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଜଣା ନଥିଲା ସେ ଆଗରୁ ହୋଟେଲ ବୁକ୍ କରି ରଖିଛନ୍ତି ଗେହିବି ବୋଲି।

ଦୁହେଁ ହୋଟେଲ ରୁମ୍ କୁ ଗଲୁ ଆଉ ଶିବମ୍ ତାଙ୍କ କାମରେ ଲାଗିଗଲେ। କହିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେନି, ରୁମ୍ ଭିତରେ ପସୁ ପସୁ ଜବରଦସ୍ତ ମୋତେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ କହୁଥାଏ ” ଛାଡ଼ ମୋ ଦେହ ପୁରା ଝାଳେଇ ଯାଇଛି ଟିକେ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ଆସେ।” ସେ କହିଲେ ” କହିଲେ ଥାଉ ଲିପ୍ସା ତମର ଏ ବାସ୍ନା ମୋତେ ଅଧିକ ଉତେଜିତ କରୁଛି।” ମୁଁ କହିଲି ଛି ” କେତେ ନାଳୁଆ ତମେ!”

ଧୀରେ ଧିରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ମଜିଗଲି। ସେ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ” ଲିପ୍ସା କି ଗୋରା ଦେହ ତମର ମୁଁ ଆଜି ନାଲି ପକେଇ ଦେବି।” ମୁଁ ପୁରା ଛାନିଆ ହେଇ ଗଲି। ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପଚପଚ କରୁଥାନ୍ତି। ମୁଁ ପୁରା ପାଗେଳିଙ୍କ ଭଳି ଖଟ ଉପରେ ଛଟପଟ ହେଇ ଓଃ ଆଃ ଉଃ କହି ଚିଲାଉ ଥାଏ। ହେଲେ ସେ ମୋ ହାତକୁ ଟାଇଟ୍ କରି ଧରି ମୋ ବେକ ଆଉ ଛାତିକୁ କିସ୍ କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ କିଛି କରି ପରୁନଥାଏ। ଓଃ ଆହ୍ ଉଃ ମାଲୋ କହି କହି ମୁଁ ଖୁସିରେ ପାଗଳ ହେଇ ଯାଉଥିଲି। ତାପରେ ତାଙ୍କ ୮ ଇଞ୍ଚିର ବାଣ୍ଡ ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ। ମୁଁ ଖାଲି ହୁଁ ହୁଁ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋସୁଥାଏ। ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥଲା।

Odia Girl Lipsa

ଏମିତି ୧୦-୧୫ ମିନିଟ୍ ହେବା ପରେ ସେ ମୋ ବିଆ ଓସାରି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ତ ଆହୁରି ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇଗଲି । ସେତେ ବେଳକୁ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ଝରିବାକୁ ଲାଗିଲାଣି, ଖାଲି ଭାବୁଥାଏ ଜଲ୍ଦୀ ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡକୁ କେମିତି ପୁରେଇବେ। ମୁଁ କେବେ ଗିହଣା ଖାଇନି ଏପଟେ ଡର ବି ଲାଗୁଥାଏ। ତାପରେ ସେ ମୋ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଟେକି ଧୀରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ ଓ ମଜା ବି ଲାଗୁଥାଏ ହେଲେ ବାଣ୍ଡ ଠିକ୍ ରେ ପସୁନଥାଏ। ଏମିତି ଚେଷ୍ଟା କରି ଛେପ ପକାଇ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଝଟକା ଦେଲେ, ମୋତେ ଚାରିଆଡ଼େ ଅନ୍ଧାର ଦେଖାଗଲା। ଓଃ ଏତେ ଜୋର ରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲି ସେ ମୋ ପାଟିକୁ ହାତରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ, ମୁଁ ଅଣ ନିଶ୍ଵସି ହେଇଗଲି। ବିଆ ଭିତରୁ ଖାଲି ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ଆସୁଥଏ । ଛାଡ଼ିବାକୁ କହୁଥାଏ ହେଲେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ଆଉ ସହି ନପାରି କାନ୍ଦି ପକେଇଲି, ସେ ମୋ ଉପରେ ଘୋଡ଼ା ପରି ଶୋଇ ମୋ ଓଠ ରେ ଓଠ ପୁରେଇ ଗେହିଲେ। ମୋ କଥାକୁ ଖାତିର ନ କରି ଗଡ଼େଇ ଗଡ଼େଇ ଗେହୀ ଚାଲିଥାନ୍ତି। ମୁଁ ଖାଲି ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ ଉଃ ଆଃ ଓଃ… ଆଃ.. ଉଃ.. ଓଃ… ହେଲେ ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ।

କିଛି ସମୟ ଯିବା ପରେ ସେ ଗେହିବା ବନ୍ଦ କଲେ ମୁଁ ଦେଖିଲା ବେଳ ମୋ ବିଆ ଫାଟି ରକ୍ତ ବାହାରୁଛି ମୁଁ ଡରିଗଲି। ସେ କହିଲେ କିଛି ହେବନି ହେଲେ ମୋତେ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା। ପୁଣି ଆମେ ଗାଧେଇବା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲୁ। ଏମିତି ଲଗାତର ଚାରିଦିନ ଧରି ଗେହିଁଲେ। ମୋ ବିଆ ସେଇଠୁ ପୁରା ଓସାରିଆ ହେଇଗଲା। ଏବେ ଆଉ ସେତେ କଷ୍ଟ ହେଉନି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ମଜା ଲାଗୁଛି। ଆମେ ଦୁହେଁ ବାହାହେବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରିଛୁ।

Visited 174 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *