ଡ୍ରାଇଭର ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷି ଚାଲିଛି : ମୁଁ ଯାଇ ଗୋଟେ ଗୋଇଠା ପକେଇଲି

odia sex story

Hii, କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଆପଣମାନେ, ସବୁବେଳେ ନିଜ ଭାଉଜକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କର । କାରଣ ଟିକେ tension ହେଲେବି ରିଷ୍କ୍ ଫ୍ରୀ, ଥରେ ଗେହିବାକୁ ଦେଲେମାନେ ଆଉ କିଛି ଅସୁବିଧା ହବନି । ତାପରେ ଡାକିକି ବିଆ ଚଟେଇବେ । ମୁଁ କହୁଛି କେମିତି ଲିଜା ଭାଉଜକୁ ଗେହିଲି । ସେ ପିଇଶିଙ୍କ ସାନ ବୋହୁ, ସେ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ଆଉ size ହଉଚି 34-32-40 ମୁଁ ସତରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲି ।

ସେ ଟିକେ ବେଧେଇ ଟାଇପର ବାହା ହେବା ପୂର୍ବୁରୁ ଗୋଟେ ବସ helper ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ, ମୁଁ ଏକଥା ତାଙ୍କୁ ଗେହିଲା ପରେ ଜାଣିଲି । ସେଥିଲାଗି ତାଙ୍କ ଘରେ ଶୀଘ୍ର ବାହା କରି ଦେଇଥିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଦିନଠୁ ହିଁ ତାଙ୍କ ଦିୱାନ୍ ହୋଇଯାଇଛ । ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଥାଉ ଥାଉ ସେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ସହ ଚକର ଚାଲେଇଛନ୍ତି । ସେ ସବୁବେଳେ ଡ଼୍ରାଇଭର ସହ ହସି ହସି କଥା ହେଉଥିଲେ ଆଉ ତାର ଅଧିକ ଦେଖା ଶୁଣା କରୁଥିଲେ, ଆଉ ଡ୍ରାଇଭ୍ ବି ଭାଉଜ ଭାଊଜ ବୋଲି ପାଣି ପିଉନଥିଲା, ମୋର ଟିକେ ତାଙ୍କ ଦିଜଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ହଖିଲି ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ମାର୍କେଟ ଭାହରେ ଥାଏ ହଠାତ୍ ଦେଖିଲି ଆମ ନାନୀ ଘର ଗାଡ଼ି ଯାଉଛି ଆଉ ସେଥିରେ ଲିଜା ଭାଉଜ ଆଉ ଆମ ରଙ୍ଗିଲା ଡ୍ରାଇଭ୍ରର ଯାଉଛନ୍ତି । ମୋରୋ ଟିକେ ଡାଉଟ ହେବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପିଛା କଲି । ପାଖା ପାଖି ମାର୍କେଟଠୁ 15km ଦୂରରେ ଏକ ନିଶବ୍ଦ jungle ପାଖରେ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ରହିଲା ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଦୂରରୁ ରହିଗଲି, ତାପରେ ସେ ଦିଜଣ ଗାଡ଼ିରୁ ବାହାରି ଚାରିଆଡ଼େ ଅନେଇ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଗଲେ, ମୋ ମନରେ ସନ୍ଧେହ ସତ ହବାକୁ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ବି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋବାଇଲ୍ camera on କରି ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଗଲି, ଯାଇକି ଯାହା ଦେଖିଲି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହୋଇ ଗଲି ସଲା ସେମାନେ ଗୋଟେ ବର ଗଛ ମୂଳେ ଗୋଟେ ପୋଛା pariki ତାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ start କରୁଛନ୍ତି ।

ବେଧେଇ ଭାଉଜ ଲୁଗା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲିକି ସାୟାକୁ ଦୁଧ ଯାଏ ଟେକି ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହୋଇଛି ଆଉ ସେ ଡ୍ରାଇଭର ଖାଲି ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ଭାଉଜକୁ କିସ କରି ଦୁଧକୁ ଚିପିକି ଆଉଁସି ଚାଲିଛି, ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ଯେତେ ଖୁସି ହେଉଥିଲି ସେତେ ରାଗରେ ଜଳୁଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଭଲକି ଟିକେ ଭିଡିଓ କଲି ଆଉ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଭାଊଜକୁ ତଳେ ଶୁଏଇ ଦେଇ ସାୟାକୁ ଟେକଦେଇ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲ, ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ପୁରା ହିଟ, ସେ 2 ମିନିଟ୍ ପରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଟିକେ ହଲେଇ ଦେଇ ଗେହିବା ପାଇଁ ବିଆରେ ଘଷିଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ଦୌଡ଼ିକି ଯାଇକି ସଳାକୁ ଗୋଟେ ଗୋଇଠା ମାରିଲି ଯେ ସେ ଫୋପାଡି ହେଇକି ପଡ଼ିଲା, ମତେ ଭାଊଜ ଦେଖିକି ପୁରା ଛାନିଆ ହେଇକି ଉଠିପଡ଼ି ଲୁଗାକୁ ଆଣି ଘୋଡେ଼ଇ ହେଇଗଲେ ।

ମୁ ସେ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଧରିକି ଗୋଇଠା ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମତେ ବି ପ୍ରତି ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଦୁଃସାଧ୍ୟ କଲା ସେଠୁ ଭାଊଜ ଆମକୁ ଅଟେକେଇକି ମତେ ବହୁତ୍ ଅନୁରୋଧ କଲେ, ତାପରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ସୈତାନି ବୁଦ୍ଧି ପସିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି କଲି ଆଉ କହିଲି ମୁଁ ଯାହା କହିବି ଶୁଣିବ ନହେଲେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଯିବ । ସେତିକି ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ଉଠେଇଲି ଆଉ ଭିଡିଓଟାକୁ hide kariki pc କୁ transfer କରିଦେଲି, ସେତେ ବେଳକୁ ଡ୍ରାଇଭର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହୋଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କେତେ ଦିନ ହେଲାଣି ଏମିତି ଚିଲିଛି ଭାଊଜ ଖାଲି କାକୁତି ମିନତି ହଉଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୋ ଆଗରେ ଭାଉଜକୁ ଗେହୀ ବୁ । ଭାଉଜ କିନ୍ତୁ ମନା କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ଜିଦି ଧରିବାରୁ ସେମାନେ ଭୟରେ ଗିହାଁଗିହିଁ ହେଲେ ଭାଉଜ କିନ୍ତୁ କାନ୍ଦୁ ଥାଆନ୍ତି । ଡ୍ରାଇଭ୍ 10 ମିନିଟ୍ ଖଣ୍ଡେ ଗେହିଁକି ବାହାରେ ବୀର୍ଯ ପକେଇଲା, ତାପରେ ଦିଜଣ ଯାକ ଉଠି ସାଜାଦ ହେଲେ ମୁଁ ଡ୍ରାଇଭକୁ କହିଲି ସିଧା ଗାଡ଼ି ନେଇକି ଘରେ ରଖିବୁ ଆଉ ଦିନେ ପାଇଁ ଏଇ ଜାଗାକୁ ଆସିବୁନି, ନହେଲେ ତୋ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ କରିଦେବି । ସେ ସେଠୁ ବାହାରି ଆସିଲା ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜ ନକୁ କହିଲି ଘରକୁ ଫୋନ୍ କରି କୁହ ଘରକୁ ଫେରି ବାରେ ଲେଟେ ହବ, ସେ ସେଇଆ କଲେ କାରଣ ସେ ମନ୍ଦିରକୁ ଆସିକି ଏଇ କାମରେ ଲାଗି ଥିଲେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜକୁ ପଚାରିଲି କେତେ ଥର ତା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛ ସେ କହିଲେ ୭, ୮ ଥର । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଚାଲ ଏବେ ମେଡିକାଲ ଯିବା, ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ଆଗରେ ଆସିଲି, ଭାଉଜ ବି କିଛି କରିବାର ନଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସେଇ ମେଡିକାଲ ନେଇ ତାଙ୍କ ଏଡ୍ସ ଟେଷ୍ଟ ଆଉ pregnency ଟେଷ୍ଟ କରେଇଲି । ସେଠୁ ଘରକୁ ଆସିଲୁ ଭାରି । report negetive ବାହାରିଲା, ମୋ ମନ ଖୁସି କାରଣ ଭାଊଜକୁ ଗେହିବି, ଆର part ରେ କହିବି କେମିତି ଲିଜା ଭାଉଜକୁ ଗେହିଲି ଆଉ ମୋ ପିଲାର ମାଆ କରେଇଲି । ଭୁଲ ଥିଲେ କ୍ଷମା କରିବେ ।

ଦେଖ : ଲୁଗା ଦୋକାନରେ କାମ କରୁଥିବା ଝିଅକୁ ଗେହିଲି : Stayfree ପିନ୍ଧିଥିଲା

Visited 656 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *