ଟିଉସନ ଆସୁଥିବା ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଝିଅର(ପୂଜା) ଚଡି ଖୋଲିକି ବିଆ ଦେଖିଲି

odia sex story

Friends, ମୋର ନାମ ହେଉଛି ବିଜୟ । ମୁଁ ମୋର +3 complete କରିକି ଗାଁରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଟିଉସନ କରାଉଛି । ହେଲେ କେତେବେଳେ କଣ ଘଟିଯିବ ତାହା କହି ହେବନି । ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୋ ଟ୍ୟୁସନର ଗୋଟିଏ ପିଲାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଆସୁଥିଲି । ତାହାର ନାମ ପୂଜା । ସପ୍ତମ କ୍ଳାସ ରେ ତାହାର ମ୍ୟାଚୁରିଟି ହେଇଗଲା । ଏତେ ଶ୍ରୀଘ୍ର ବିଆ ଫାଟିବାର କାରଣ ମୁଁ ବୁଝି ପାରି ନଥିଲି ।

ମ୍ୟାଚୁରିଟି ପାଇବାର 5 ରୁ 6 ମାସ ପରେ ଦୁଧର ସାଇଜ଼ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆମ ଟ୍ୟୁସନରେ ପିଲାମାନେ ତଳେ ବସୁଥିଲେ । ପୂଜା ଟ୍ୟୁସନରେ ନଇଁକି ଲେଖିଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ନଜାଣିଲା ଭଳି ଫାଙ୍କରେ ତାହାର ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥାଏ । ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନେ ଭୟରେ ମୋତେ କେହି ଦେଖୁ ନଥିଲେ ।

ମୁଁ ସବୁ ପିଲାଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଛୋଟ ଛୋଟ, ଗୋଜିଆ ଦୁଧ ଦେଖିକି ମୋ ଆଖି ସିଧା ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଉପରେ ପଡୁଥାଏ । ବେଳେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା bedroom କୁ ନେଇକି ବିଆ ଭିତରେ ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଦେବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ସାଇଜ଼ ବଡ ଥିଲେ କଣ ହେବ ଝିଅର ବୟସ କମ ହୋଇଥିବାରୁ ଭୟ ଲାଗୁଥିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତାକୁ student ଭଳି ନଭାବି ।

ଅଧିକ close ହେଇକି ମିଶିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ସବୁଦିନେ ମୁଁ ତାହାର ବିଆ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥାଏ । ମୁଁ ଦେଖିଛି ପୂଜା ଦିନେ ଦିନେ ସେମିଜି ଲଗେଇକି ଆସୁ ନଥିଲା । ସେମିଜି ଯୋଉ ଦିନ ପିନ୍ଧି ନଥାଏ ସେଦିନ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ଲୁଜ ଡ୍ରେସରେ ଫୁଟିକି ଦେଖାଯାଏ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ପାଠ ପଚାରିବା ସମୟରେ କଣ ଭୁଲ କଲେ ତାହାର ପେଟକୁ ଧରିକି ଟାଣି ଆଣେ । ମୁଁ ପୂଜାର ସାର ବୋଲି ସେ କିଛି mind କରେନି ।

ଆହୁରି ଟ୍ୟୁସନରେ କିଛି ଭୁଲ କଲେ ମୁଁ ତାହାର ପିଠିକି ବାଡାଏ । ତାହାର ହାତକୁ ଜୋରରେ ଜାବୁଡିକି କାଖ ଭିତର ଆଡେ ନଜାଣିଲା ଭଳି ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଦିଏ । ଏମିତି ବହୁତ ଦିନ ବିତିଗଲା ପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପୂଜାକୁ ଆଟ୍ରାକ୍ଟ କରି close କରି ଦେଲି । ପାଣି ବୋତଲ ଆଣିବାଠାରୁ ଟ୍ୟୁସନ ସମୟରେ ଯାହା ଦରକାର ହେଉଥିଲା ପୂଜା ଥ୍ରୋରେ କରାଉଥିଲି ।

ମୋର ଗୋଟିଏ ଭୟ ଥିଲା ଯେ ସିଏ କାଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ କହି ଦେବ । ମୁଁ ସେଥିପାଇଁ plan କରିକି ପୂଜାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପଟାଉ ଥାଏ । ଯେମିତି କି ମୁଁ ଯାହା କହିଲେ ମଧ୍ୟ ସିଏ ରାଜି ହେବ । ଆଉ sir ଯାହା କହୁଛନ୍ତି ତାକୁ ପାଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଦେଖ, ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଝିଅର ବିଆରେ ଗଣେଶ ପୂଜା ପୂର୍ବଦିନ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିକି ଘାଲିଲି

ଏମିତି ବହୁତ ଦିନ ବିତିବା ପରେ ଗୋଟିଏ ଦିନ କମ ପିଲା ଆସିଥିଲେ । ସେଦିନ ମୁଁ ମୋର bedroom କୁ watch ଆଣିବା ପାଇଁ ପୂଜାକୁ ପଠାଇଲି । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି watch ଯୋଉଠି ରଖିଥିଲି ସେ ଦେଖି ପାରିବନି । ତଥାପି ଜାଣିକି ପଠେଇଲି । ତାପରେ ସିଏ ଖୋଜୁଥିବା ସମୟରେ, ରହ ତୁ ଦେଖି ପାରିବୁନି କହି ମୁଁ ହେଲେ ଗଲି ।

ତାପରେ ରୁମ ଭିତରକୁ ଯାଇ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୋର ଏଇ ଡ୍ରେସଟା କିଏ ଆଣି ଦେଇଥିଲେ । ସିଏ କହିଲା ମୋ ମାମୁ ଆଣି ଦେଇଥିଲେ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ତୋତେ ବଢିଆ ଦେଖା ଯାଉଛି । ମୁଁ ତାହାର ଡ୍ରେସ ଆଗରେ ଦୁଧ ସିଧା ଲାଗିଥିବା ଚୁମକୀଟାକୁ ଧରିକି କହିଲି ଏଇଟା କଣ ଏତେ ଝଲମଲ ଦିଶୁଛି ରୂପା ଭଳି । ସିଏ କହିଲା ନାଇଁ Sir ଏଇଟା ରୂପା ନୁହେଁ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଏଇଟା ରୂପା ନୁହେଁ କି ମୁଁ ତୋର ବୁଢା ଶିକ୍ଷକ ନୁହେଁ ।

ମୁଁ ଜାଣିକି watchକୁ ତାଜା ଉପରେ ରଖି ଦେଇଥିଲି । ତାକୁ କହିଲି ଏଇ ଉପରେ ଅଛି ବୋଧେ ଚାର୍ଜରେ ଲଗେଇଥିଲି ରଖି ଦେଇଛି । ଆସିଲୁ ବାହାର କରିବୁ । ସିଏ କିଛି କହିଲାନି । ରୁମ ରେ ଆମ ଘର ଲୋକ କେହି ନଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ । ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିକି ଉପରକୁ ଟେକିଲି । ଜାଣିକି ତାହାର ଡ୍ରେସକୁ ଖସେଇଲା ଭଳି କରିଲି । ସେଦିନ ହେଲେ ସେମିଜି ଲଗେଇ ନଥିଲା ।

ସେଦିନ ଖାଲି ସ୍ଵେଟର ଲଗେଇକି ଆସିଥିଲା । ସିଏ ମନ ଭିତରେ ଭୟ କରୁଥାଏ । କିନ୍ତୁ Sir ଯାହା କହିବେ ତାକୁ ମାନିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଶିଖାଏ । ସିଏ watch ବାହାର କରିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ତଳକୁ ଓହ୍ଲେଇଲି । ତଳକୁ ଓହ୍ଲେଇଲା ବେଳକୁ ଜାଣିକି ସ୍ଵେଟରଟା ଉପରକୁ କରିଦେଲି । ଦୁଧ 2 ଟା ଯାକ ଦେଖାଗଲା । ସିଏ ସେଇଠୁ ମୁରୁକେଇକି ହସି ଦେଲା । ମୁଁ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲି ସିଏ କାହାକୁ କହିବନି । ତେଣୁ କରି ଏସବୁ କରିବାକୁ ସାହସ ହେଉଥିଲା ।

ଦେଖ, ଦଶହରା ଦିନ ସବୁଠୁ ଛୋଟ ନାଚ ବାଲିକୁ 500 ଟଙ୍କା ଦେଇକି ଗେହିଲି

ଆମ ପୂଜାଟା ସବୁଠୁ ଭଲ କହିକି ତା ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଲି । ସବୁଠୁ ଭଲ ପଢୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ସବୁଠୁ ଭଲ mark ରଖିବୁ exam ରେ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତୋ ସାଙ୍ଗରେ ଅଛି । ସେଇଠୁ କହିଲି ତାକୁ ତୁ ଭିତରେ କିଛି ଲଗେଇନୁ କି ? ଆଉ କିଛି କହିଲାନି ସେ । just ସେ ହସି ଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି – ହେଉ ଚଳିବ । ଛୋଟ ପିଲା କିଛି ହେବନି ।

କହିଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ପିନ୍ଧିବା ଅଭ୍ୟାସ କରିବୁ health ଭଲ ରହିବ । ସେ ହଁ କଲା, ଆଉ ସେତିକି ଭିତରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଟେଇକି ready କରି ସାରିଲିଣି ପୁରା । ମୁଁ କହିଲି ଏସବୁ କିଛି ନୁହେଁ । ତୁମକୁ ଏସବୁ ବିଷୟରେ Sirଙ୍କ ପାଖରୁ ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ । ତାପରେ ତାକୁ କହିଲି ହେଉ ତୁ ଡ୍ରେସ ଟିକେ ଏମିତି କରିକି ରଖେ । ମୁଁ ଟିକେ ଦେଖିବି health ତୋର ଠିକ ଅଛି କି ନାହି । Sir କହୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସିଏ ବି ଟେକିଲା ।

ମୁଁ ସେଇଠୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋବାଇଲ ଧରିକି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ just ଦୁଧକୁ ଦବେଇଲି । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ମୋଡି ମୋଡିକି ଫୁଲେଇ ଦେଲି । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନେ ଟିଉସନରେ ବସିଥିଲେ, ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ଅଧିକ ସମୟ ମିଳି ନଥିଲା । ସେଥିଲାଗି ମୁଁ ପୂଜାର ଚଡି ଖୋଲିକି ବିଆ ଦେଖି ପାରି ନଥିଲି ସେଦିନ । ବେଶି late କରିଲେ ପିଲାମାନେ ଡାଉଟ କରିବେ ବୋଲି ମୁଁ ଜଲଦି ଜଲଦି ଖାଲି ଦୂଧକୁ ଦବେଇକି ଛାଡି ଦେଲି । ଆଉ କହିଲି ହୋମ୍ ୱାର୍କ କରିକି ଆଣିବୁ ହେରି ।

ତାପରେ ମୁଁ 5 ଟଙ୍କିଆ munch ଚକଲେଟ୍ ବାହାର କରିକି କହିଲି, ନିଏ ସବୁ ପିଲାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଦେଇ ଦେବୁ । ତୁ ଗୋଟେ ରଖିବୁ । ଆଉ ଗୋଟେ ଦିନ ଭଲସେ ଚେକ କରିବା Okay, ଆମେ ଦୁଇଜଣ friends, Okay……ଘରେ ଏ ବିଷୟରେ କହିବୁନି । ସେ କହିଲା ନା Sir. ମୁଁ କହିଲି ପୂଜା ସବୁଠୁ ଭଲ ପିଲା । ତାପରେ ସିଏ ହେଲେ ଖୁସି ହେଇଗଲା ।

ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂଜାର ଚଡି ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିକି କେମିତି ପାଣି ବାହାର କରିଲି ସେହି ବିଷୟରେ ଏହାର Part 2 ରେ ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେ ।

Visited 30 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *