ଜିଜୁ ଗେହିବିନି କହିକି ମାଡି ବସିଲେ – ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇକି ପସେଇଦେଲେ

odia sex story

ମୁଁ ସେତେବେଳେ କଲେଜରେ ପଢ଼ୁଥିଲି । ମୋର ବୟସ ୧୭ ଆଉ ମୋର ଦେହ ୩୪ ୨୮ ଆଉ ୩୪ । ଗୋଲ ଗୋଲ ଦୁଧ ଆଉ ଗୋଲ ଗାଣ୍ଡି । ମୋର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କର ବାହାଘର ଯୋଗୁଁ ମୁଁ ଗାଁକୁ ଆସିଥାଏ । ଆଉ ସେଠିକି ମୋ ମାଉସୀଙ୍କ ଝିଅର ସ୍ୱାମୀ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର . ତାଙ୍କ ନଜର ଭି ମୋ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଥାଏ । ହଉ ଏବେ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ଆସୁଛି । ବାହାଘର ଦିନ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଘରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଥାଏ ରେଡି ହେଇ ଯିବାକୁ । ଘରେ ଆସି ମୁଁ ମେନ୍ କବାଟ  ବନ୍ଦ କଲି । ଘରେ କେହି ନଥିବାରୁ ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲା କରି ପିନ୍ଧୁଥିଲି । ଲେହେଙ୍ଗାର ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧି ବ୍ରା ପିନ୍ଧୁଥାଏ ଦେଖିଲି ଜିଜୁ ମୋର କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ମତେ ଗୋଟେ ଲୟରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି  । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଚୁନି ନେଇ ମୋ ଦୁଧ ଘୋଡେ଼ଇପକେଇଲି ।

ବ୍ରା ଟା ହାତରୁ ଖସି ପଡିଲା ଆଉ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ନେଟ ଚୁନି ରେ ପୁରା ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ମୋର ସେଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନଥାଏ । ମୁଁ ହଡବଡା ହେଇ ପଚାରିଲି ତମେ ବାହାଘରକୁ ଯାଇନ କି । ସେ କହିଲେ ମୋ ଦେହ ଭଲ ନଥିବାରୁ ମୁଁ ପଳେଇ ଆସିଥିଲି । ହେଲେ ଏବେ ବହୁତ ସତେଜ ଲାଗୁଚି । ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଆସିଲି । ସେମିତି ଚୁନିରେ ମୋ ଦୁଧ ଲୁଚେଇକି ମୁଁ ଆସିଲି । ଆଉ ହଠାତ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିରେ ହାତ ମାରିଦେଇ କହିଲେ ଏବେ ଆଉ କଣ ଲୁଚାଉଛ । ତାଙ୍କ ହାତ ବାଜି ମୋ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖାଲି ଚାହିଁ ରହିଲି । ସେ ଭିତରକୁ ଆସି ମୋ ହାତ ଧରି ଖଟ ଉପରେ ବସେଇଲେ । ଆଉ କହିଲେ ଶାଳୀ ଅଧା ଘର ଵାଲୀ । ଏତିକି କହୁ କହୁ ମୋ ଚୁନି ଉପରୁ ଅନ୍ୟ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚିମୁଡି ଦେଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି କଣ କରୁଛ? କିନ୍ତୁ, ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଗଲୁ ମାରିଲାଣି ।

ଆଗରୁ ଦିଦି ମତେ କୁହେ ଜିଜୁ ତାକୁ ପାଟିରେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହନ୍ତି । ଆଉ ଡଗି ପୋଜରେ ଗେହନ୍ତି ବୋଲି । ଯୋଉଟା ମୋ Boyfriend ଦେଇପାରେନି । ସେଇ ସବୁ କଥା ମୋ ମୁଣ୍ଡ ରେ ଚାଲୁଥାଏ । ଜିଜୁ  କହିଲେ ମୁଁ କାହାକୁ ଭି କହିବିନି ଆଉ ଦିଦି ବି ଜାଣିବେନି । ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି କେହି ଜାଣିବେନି । କହୁ କହୁ ହଠାତ ମତେ kiss କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଟିକେ ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଧରି kiss କରିବା ଚାଲୁ କଲି । ସେ ଖୁସି ହେଇ ମୋ ଦୁଧ ଚିପି ପକେଇଲେ । ଡାହାଣ ଦୁଧ ଚିପିବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାମ ହାତ ଆଣି ମୋ ବାମ ଦୁଧ  ଧରେଇଦେଲି । ସେ ଚୁମା ଦେବା ଛାଡି ମତେ ଦେଖିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏମିତିରେ ମୁଁ ଜମା ତମକୁ ଗେହିଁବିନି । ତମକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ କହିଲି ତମେ କରିଦିଅ ନା ! ସେ ମତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ପକେଇଲେ । ଆଉ ମତେ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ନିଜେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡିଲେ । ମୋ ଉପର କୁ ଆସି ମୋ ଦୁଧ କୁ ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମତେ ଭାରି ମଜା ଆସୁଥାଏ ।

  • ବୋଉ ସହ ଜବରଦସ୍ତି
  • ରଶ୍ମୀ ସହ ଜଙ୍ଗଲରେ ଘଟଣା
  • ସୀମାକୁ ଟେକି ନେଇ ଘାଣ୍ଟିଲି

ତାଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଟା ମୋ ଦେହରେ ଘଷି ହଉଥାଏ ।ପୁରା ପୁରୀ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଉପରେ ଦୁଧ ଚୁଷିଲେ ବିଆର ପାଣି ବନ୍ଦ ହଉ ନଥାଏ । ମୁଁ ଆନନ୍ଦ ରେ ଆ ଅହଃ ଊ ଉଃହ ହଉଥାଏ । ସେ ମୋ ଦୁଧ ଖାଇଲା ପରେ ଉଠି ଆସି ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ମୁଁହ ଉପରେ ରଖି ମୋ ବିଆ ରସ ପିଇଯିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ଆନନ୍ଦରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟି ଭିତରକୁ ନେଇ ଚୁଷିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଉଠିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ ଆଜି ଶାନ୍ତି ହେଇଗଲା ମୋର । ଆଉ ଦୁଧ ମଝିରେ ବାଣ୍ଡ ଘଷି ଚାଲିଲେ । ମୁଁ ଦୁଧ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଘସୁଥାଏ । ମୋର ବିଆ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରୁନଥାଏ । ମୁଁ କହିଲି Please ମତେ ଗେଂହିଦିଅ, ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରୁନି । ସେ ହସି ହସି ଆସିକି ମୋ ବିଆରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଡଗି ହବ କି । ମୁ ତ ସେୟା ଖୋଜୁ ଥାଏ, ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ବଡ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି କାହାର ବା ଇଚ୍ଛା ନ ହବ କହୁନ ।

ମୁଁ ସୁନା ପିଲା ଭଳିଆ ଡଗି ପୋସିସନରେ ରହିଲି ଆଉ ଜିଜୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଣି ମୋ ବିଆ ମୁହଁରେ ଘଷି ଜୋର କି ଭିତରକୁ ପୂରେଇଦେଲେ । ଆଃ ହଃ ମୋ ପାଟିରୁ ଶିତ୍କାର ବନ୍ଦ ହଉ ନଥାଏ । ଜିଜୁ ମୋ ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲେ କିଏ ଶୁଣିବ । ଆଉ ମୋ ମୁହଁରେ ହାତ ରଖି ଜୋରରେ ଗେଁହି ଚାଲିଲେ । ମୁଁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳି ପକାଉଥାଏ । ପାଟିରେ ଜିଜୁଙ୍କ ହାତ ଥିବାରୁ ଶବ୍ଦ ବାହାରୁ ନଥାଏ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେଂହିଲା ପରେ ମୁଁ ଝଡ଼ିଗଲି । ଜିଜୁ କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ବୀର୍ଯ ସବୁ ବାହାରିବା ଆଗରୁ ବିଆରୁ କାଢି ଆଣିଲେ ଆଉ ମତେ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ ମୋ ପାଟିରେ ଜୋର ଜୋର ଗେଁହି ଚାଲିଲେ । ଆଉ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ବେଳେ ସବୁ ଯାକ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ  ଦେଲେ । ମୁଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କଲି । ଜିଜୁ ପଚାରିଲେ କଣ ଭଲ ଲାଗିଲା ତ? ମୁଁ କିଛି ନ କହି ହସି ହସି ଚାଲିଗଲି ବୀର୍ଯ ସଫା କରିବାକୁ । ଗଲା ବେଳେ ବାହାରେ କବାଟ ବାଡେଇବା ଶବ୍ଦ ଆସିଲା । ଲୁଚି କି ଦେଖେ ତ ଦିଦି ଆସିଛି । ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ । ଦେଖିଲି ଦିଦି ସାମ୍ନାରେ, ଆଉ ସେ କହିଲା ମୁଁ ଅଧା ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଝରକା ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛି । ଆଉ ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗରେ କହିବି । Please ମୋ Story ରେ Feedback ଦିଅନ୍ତୁ ଭୁଲ ଥିଲେ ମୁଁ ନିଜକୁ ସୁଧାରିବି ଆଉ ଭଲ ଲାଗିଲେ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Visited 69 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *