ଚାକରାଣୀର ଵିଭାହିତ ଝିଅକୁ ଗେହିଁ ଛୁଆ ଦେଲି

odia sex story

ମୋର ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବୀ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ସ୍ୱାଗତ. ମୁ ରୋହିତ. ଘର ରାଉରକେଲା. ମୁ ରାଉରକେଲା ରେ ଚାକିରୀ କରେ. ମୁ ଆଉ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପୁଅ ସହିତ ଗୋଟେ ଭଡ଼ା ଘର ନେଇ ରହୁ. ଆମର ଘର କାମ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଚାକରାଣୀ ରଖିଛୁ. ସେଇ ଚାକରାଣୀ ଟି ଆମର ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସୀ ଏବଂ କାମିକା. ତାର ବୟସ ପାଖାପାଖି ଚାଳିଶ ଖଣ୍ଡେ ହେବ. ତାର ସ୍ୱାମୀ ମରିଯାଇଛି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝିଅ କୁ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷେ ହେବ ବାହାଘର କରି ଦେଇଛି. ଚାକରାଣୀ ର ନା ହେଉଛି ମାଳତୀ. ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ନ ହେଲେବି ଶରୀର ଗଠନ ତା ପୁରା ମସ୍ତ. ତାର ପତଳା ଅଣ୍ଟା ଦୁଧ ଯୋଡିକ ପୁରା ବେଲ ଭଳି ଗୋଲ ଆଉ ବଡ଼ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ବି ସେମିତି କଖାରୁ ଭଳି. ମାଳତୀ ଆମ ଘରେ କାମ କଲା ଦିନଠୁଁ ମୋର ନଜର ତା ଉପରେ ଥାଏ କେମିତି ପଟେଇ କି ଗେହିଁବି କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଡର ରେ କିଛି କରିବାକୁ ସାହସ ହୁଏ ନାହିଁ.

ମାଳତୀ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ବହୁତ ପ୍ଲାନ କଲି. ମାଳତୀ କୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଜାଣତରେ ପଇସା ବି ଦିଏ କିନ୍ତୁ ଆଉ ଫେରସ୍ତ ଆଣେ ନାହିଁ. ଏମିତ କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଦିନେ ମାଳତୀ କୁ ତା ଘର ବିଷୟ ରେ ଭଲ ମନ୍ଦ ପଚାରି ବୁଝେ. ଦିନେ କଥା କଥାରେ ପଚାରି ଦେଲି ଯେ ତୁମ ସ୍ୱାମୀ ତ ନାହାନ୍ତି କେମିତି ରହୁଛ ସେ କହିଲା ଆଉ କଣ କରିବି. ମୁ କହିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ସେଟିଙ୍ଗ କରି ବାହା ହେଇଯାଉନ ମାଳତୀ କହିଲା ମୋର ଏଇ ବୟସ ରେ କିଏ ବାହା ହେବ. ମୁ କହିଲି ଚେଷ୍ଟା ତ କର ସେ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଟିକେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ପଳାଇଯାଏ. ଦିନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପୁଅ କୁ ଧରି ବଜାର ଯାଇ ଥାଏ. ଘରେ କେବଳ ମାଳତି ଆଉ ମୁ ଥାଉ. ମାଳତୀ ରୋଷଇ ଘରେ ବାସନ ମାଜୁ ଥାଏ ମୁ ଯାଇକି ତାକୁ ପଛ ପଟୁ ଭିଡି ଧରିଲି ସେ ଚମକି ପଡିଲା ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ଟିକେ ହସିଦେଲା ମୁ ଜାଣିଲି ଏହାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ଆଉ ଟିକେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିଁବାକୁ ଦେବ.

ମାଳତୀ କହିଲା ବାବୁ ଇଏ କଣ କରୁଛ ମୁ କହିଲି ମାଳତୀ ତୁମକୁ ଟିକେ ଗେହିବି ମାଳତୀ କହିଲା ଭାଉଜ ମାନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ରାତିରେ କରିନ କି ମୁ କହିଲି ତାକୁ ତ ସବୁଦିନ ଗେହୁଛି କିନ୍ତୁ ନୂଆ ମାଲ ରେ ମଜ଼ା ଅଛି ନା. ମୁ ମାଳତୀ ର ପଛ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ତାର ଦୁଧ ଯୋଡିକୁ ତା ଲୁଗା ଉପରେ ଚିପି ଚାଲିଲି ତାର କଅଁଳ ଦୁଧ ରେ ମୋ ହାତ ବାଜି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇସାରିଲାଣି. ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାକୁ ତା ଲୁଗା ଉପରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେଂଜି ହେଉଥାଏ. ମାଳତି କିଛି କହୁ ନଥାଏ ମୁ ଏଥର ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଲୁଗା କୁ ତଳୁ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଯାଏ ଟେକି ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ଦୁଇ ଗାଣ୍ଡୀ ମଝିରେ ଗେଂଜିବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ସ୍ପର୍ଶ ରେ ମାଳତୀ ଗରମ ହେଇ ଗଲା କାହିଁକି ନା ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ତା ସ୍ୱାମୀ ମାରିବା ପରେ ଆଉ ଗିହା ଖାଇନି.

ମାଳତି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇଲା. ମୁ ମାଳତୀ କୁ ମୋ ଆଡକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା blouse ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ମସ୍ତ ଦୁଧ ଯୋଡିଏ ରଖିଛି ମୁ ତା ଦୁଧ ଯୋଡିକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି. ଦୁଧ ଚିପା ଖାଇ ସେ ଏତେ ଗରମ ହେଇଗଲା ଯେ କହିଲା ବାବୁ ତୁମର ହାତ ବାଜି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଯାଉଛି ଆଗ ମୋ ବିଆ ରେ ଗେହିଁ ଦିଅ ଭାଉଜ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ କାମ ସାରି ଦେବା. ମୁ ତାକୁ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ନେଇ ଖଟ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଲୁଗା କୁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏ ଟେକି ଦେଇ ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ବାଳ ରେ ଭର୍ତି ବିଆ କଣା ଦେଖା ଯାଉନି ମୁ ତା ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ର ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଦେଇ ଗୋଟେ ଝଟକା ଦେଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ତା ଟିକେ ଟାଇଟ ରେ ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା ମାଳତି ଟିକେ ଚିଲେଇଲା ତାପରେ ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା. ମୁ ଜୋରରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ମାଳତି ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା ମୁ ସେମିତି ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ. କୋଡିଏ ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ମୋର ମାଲ ବାହାରିଲା ସବୁତକ ତା ପେଟ ଉପରେ ଛାଡିଦେଲି.ତାପରେ ମାଳତି ଉଠି ଯାଇ ଧୁଆଧୋଇ ହେଇ ତା କାମରେ ଲାଗିଗଲା.

ମାଳତି ର ମୋର ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ନଥିଲା ବେଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗିହାଁଗେହିଁ ରେ ମାଟି ଯାଉ.ଏହି lockdown ପୂର୍ବରୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତା ବାପ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ମାଳତି କାମ କରି ବାକୁ ଆସିଲା ଦେଖିଲି ତା ମୁହଁ ସୁଖୀ ଯାଇଛି ପୁରା ଉଦାସ ଲାଗୁଛି. ପୁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଇଛି ସେ କହିଲା ମୋ ଝିଅ କୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ବାହା ଦେଲିନି ଛୁଅପିଲା ହଉ ନାହାନ୍ତି ତା ଶାଶୁ ଶଶୁର ଏହି ଛୁଆ ପିଲା ପାଇଁ ତାକୁ ଗାଳି କରୁଛନ୍ତି. ମୁ କହିଲି କି ଡାକ୍ତର କୁ ଦେଖାଉନ ମାଳତୀ କହିଲା ମୋ ଝିଅ ପାଖରେ କିଛି ଦୋଷ ନାହିଁ ସବୁ ଦୋଷ ଜୋଇଁ ର ହେଲେ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ମୋ ଝିଅ ଉପରେ ଦୋଷ ଦେଉଛନ୍ତି. ମାଳତି କହିଲା ବାବୁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ରାଗିବନି ତ. ମୁ ହଁ କଲି. ମାଳତୀ କହିଲା ବାବୁ ତୁମେ ମୋତେ ଯେମିତି ଗେହୁଛ ମୋ ଝିଅ କୁ ଗେହିଁ କି ଛୁଆ ଟିଏ ଦିଅ ମୁ କହିଲି ସେମିତି କେମିତି ହେବ ଯଦି ତା ଶାଶୁ ଘର ଲୋକ ଜାଣିବେ ମାଳତୀ କହିଲା ସେ କଥା ମୁ ବୁଝିବି.

ମୁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଯାହା ହେଉ ମା ସାଙ୍ଗେ ଝିଅ ମିଳୁଛି ମାନେ ଛାଡ଼ିବା କାହିଁକି. ମୁ ଭାବିଲି ମା ଯଦି ଏତେ sexy ତାହେଲେ ଝି ମଧ୍ୟ ଭଲ ଥିବ. ମୁ କହିଲି ଆଗ ତୁମ ଝିଅ କୁ ପଚାର ମାଳତି କହିଲା ମୁ ତାକୁ ଆଗରୁ ପଚାରି ସାରିଛି. ମୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ତାକୁ ନେଇ କି ଆସ. ଠିକ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ମାଳତି ତା ଝିଅ ରୂଚି କୁ ଧରିକି ଆସିଲା. ମୁ ଦେଖିଲି ମା ଠୁ ଝିଅ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଏତେ ସୁନ୍ଦର ରୂଚି ମଧ୍ୟ ତା ମା ଭଳି figure ରଖିଛି. ମାଳତୀ କହିଲା ବାବୁ ମୁ ରୋଷେଇ କରୁଛି ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ବସି କଥା ହେଉଥାଅ. ମୁ ରୂଚି କୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଡାକି ନେଇ କବାଟ କୁ ବାଣ୍ଡ କରିଦେଲି. ରୂଚି କୁ ମୋ ଆଡେ ଭିଡି ଆଣି ଆଗ ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳ କରିଦେଲି ମୁ ତା ବଡି ଦେଖି ପୁରା ପାଗଳ ହେଇ ଗଲି ଗେହିବି ବୋଲି ଏତେ ବିକଳ ହେଇଗଲି ଯେ ମୋ ଦେହରୁ ପ୍ୟାଂଟକୁ ଖୋଲିଦେଇ ମୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି ଦେଖିଲି ରୂଚି ର ଦୁଧ ଯୋଡିକ ପୁରା ଗୋଲ ଗୋଲ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ଅଙ୍ଗୁର କଲି ଭଳି ହେଇଛି ଆଉ ବିଆ ରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଅଛି ରୂଚି ଲାଜରେ ତା ବିଆ ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଲୁଚୋଉଥାଏ.

ମୁ ତା ହାତକୁ ବିଆ ଉପରୁ କଢି ଦେଇ ଖଟ ଉପରେ ସୋଇ ଦେଲି ତା ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଇ ତା ଦୁଧ କୁ ବହେ ଚିପି ଚିପି ଲାଲ କରିଦେଲି ଏଥର ତା ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମି ଲି ଆଉ ଦୁଇଟି ଆଙ୍ଗୁଳି ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲି ରୂଚି ଗରମ ହେଇ ଯାଇ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହି ଆସିଲା ତା ବିଆ ମଧ୍ୟ ଟାଇଟ ଲାଗୁଥିଲା ମୁ ଦେଖିଲି ଏବେ ବିଆ ପାଣି ଛାଡ଼ୁଛି ମାନେ ଏହି ସମୟରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇଲେ କଷ୍ଟ ହେବନି ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରସ ରେ ଓଦା କରି ରୂଚି ର ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ମେଲେଇ ଧରି ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଲି ରୂଚି କୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଟା ପୁରା ବିଆ ରେ ସେଟ ହେଇଗଲା ଟିକେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିତରକୁ ଆଗପଛ କଲି ରୂଚି ମୋତେ ତା ଦୁଇ ହାତ କୁ ମୋ ପିଠି ରେ ଭିଡି ଧରି ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଗେହିଁ ହେଲା ରୂଚି କହିଲା ମଜ଼ା ଲାଗୁଛି ଟିକେ ସ୍ପୀଡ଼ ରେ ପେଲ ମୁ ବିଳମ୍ବ ନା କରି ଜୋର ଦାର ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି ଜୋରଦାର ଧକା ରେ ରୂଚି ର ବିଆ ରୁ ଆଉ ଥରେ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା.

ବିଆ ରସ ରେ ବିଆ ମୁହଁ ପୁରା ଫେଣ ହେଇ ଘର ତା ଖାଲି କଚ କଚ ଫଚ ଫଚ ହେଉଥାଏ. ରୁଚିର ଟାଇଟ ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ସେଟ ହେଇକି ଥାଏ ମୁ ଯେତେବେଳେ ଜୋର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ପୁରାଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଯାଇ କି ତା ବିଆ ର କୋଉଠି ମାଡ ହୁଏ ଯେ ରୂଚି ଖାଲି ଓହଃ ଆଃ ହେଉଥାଏ ରୂଚି ର ଏହି ଆବାଜ ରେ ମୋର ଆଉ ଟିକେ ଜୋଶ ବଢ଼ି ଯାଏ ମୁ ଏଥର ତା ଦୁଧ ଯୋଡିକୁ ଚିପି ଚିପି ଗେହୁଥାଏ ମୋତେ ଖାଲି କହୁଥାଏ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଗିହ ମୋ ବିଆ କୁ ଫଟେଇ ଦିଅ ଯେତେ ପଣି ଅଛି ସବୁ ବାହାର କରିଦିଅ. ମୁ ରୂଚି ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ତାକୁ dogi style ରେ ରଖି ପଛ ପଟୁ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ଏହି pose ରେ ତା ସ୍ୱାମୀ କେବେ ଗେହିଁ ନଥିଲା, ତେଣୁ ତାକୁ ବହୁତ ମଜ଼ା ଆସିଲା ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଠେଲି ଠେଲି ଗେହିଁ ହେଲା.

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ମାଲ ବାହାରିଲା ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ସେ କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡ଼ ବିଆ ଭିତର ତା ଶୁଖିଲା ଅଛି ଟିକେ ଥଣ୍ଡା ହେଇଯାଉ ଯେ ଏକା ଥରକେ ପେଟରେ ହେବି ମୁ ଆଉ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଧକା ମାରି ସବୁତକ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆରେ ଛାଡି ଦେଇ ବେଡ଼ରେ ରୂଚି କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସୋଇଲି. ମାଳତୀ ରୋଷେଇ ସାରି ଆମକୁ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲା ମୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଯାଇ କି କବାଟ ଖୋଲିଲି ମାଳତୀ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲା ବାବୁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ରୁ ମାଲ ଏବେ ବି ବାହାରୁଛି ଆଉ ଭଲ କି ଗେହିଲ କି ନାହିଁ ମୁ କହିଲି ଯାଇ ରୂଚି କୁ ପଚାର ମାଳତୀ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଦେଖିଲ ଯେ ତା ଝିଅ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳ ହେଇ ହାଲିଆ ହେଇ ସୋଇଛି ଆଉ ତା ବିଆରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଥପ ଥପ ହେଇ କି ବୋହୁଛି ରୂଚି ତା ମାକୁ ଦେଖି ହସି ହସି କହିଲା ତୋ ଜୋଇଁ ଏମିତି ମଜ଼ା ଦେଇନଥିବେ ଆଜି ବାବୁ ସ୍ୱାମୀ ମଜ଼ା ଦେଇଛନ୍ତି ମାଳତୀ କହିଲା ମୁ ଜାଣିଛି ଏଥର ଛୁଆ ନିଶ୍ଚିତ ହେବ ମାଳତୀ ଆମ ଦୁହିଁ କୁ କହିଲା ମୁ ରୋଷେଇ କରି ଦେଇଛି ଟିକେ ପରେ ଖାଇ ଦେବ ମୁ ଘରକୁ ଯାଉଛି କହି ବାହାରିଲା ମୁ ତାକୁ ବାହାରକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଆସିଲା ବେଳେ ମାଳତୀ କୁ ପଛ ପଟୁ ଭିଡି ଧରି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଦେଲି.

ମାଳତୀ କହିଲା ବାବୁ ତୁମ ଗିହଣା ଦେଖି ମୋ ବିଆ ବି ଗଲୁ ହେଲାଣି ମୁ ତାକୁ ବାଥରୁମ କୁ ନେଇ କି ତାକୁ କାନ୍ଥ ରେ ହାତ ଦେଇ ନଇଁ ବାକୁ କହି ପଛ ପଟରୁ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଗାଲେଇ ତା ପାଣି ବାହାରିବା ଯାଏ ଗେହିଲି ତାର ଗରମ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ହେଇ ତା ଗୋଡ ଆଡକୁ ବୋହି ଗଲା ମୁ ଆଉ ଟିକେ ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇ ଗେହିଁ ସବୁତକ ମାଲ ବାଥରୁମ ଚଟାଣ ରେ ପକେଇ ଦେଇ ଧୁଆଧୋଇ ହେଇ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଗଲି ତାପରେ ଆମେ ଖାଇ ସାରି ରାତିରେ ଯାକ ବହୁତ pose ରେ ରୂଚି କୁ ଗେହିଁ ତା ବିଆ ଫୁଲେଇଦେଲି. ତାପରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ନଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୂଚି କୁ ପାଖରେ ରଖିଲି ତା ମା କୁ ମନା କରିଦେଲି ରୂଚି ବି ତା ମା କୁ କହିଲା ତୁ ଘରକୁ ଯା ମୁ ବାବୁଙ୍କ ସେବା କରିବି ମୁ ଡିଉଟି ରୁ ଫେରିଲା ପରେ ରୁଚିବାଉ ମୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ରହୁଥିଲୁ ଏମିତି lockdown ଖୋଲିବା ପୂର୍ବରୁ ରୂଚି ତା ମା ସାଙ୍ଗରେ ପଳେଇଲା କିଛି ଦିନ ପରେ ମାଳତୀ ମିଠା ଆଣି ଚୁପ ସେ ମୋତେ ଦେଲା ମୁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ ମାଳତୀ କହିଲା ଏତେ ଦିନ ଧରି ଚାଷ କଲ ମୋ ଝିଅ ପେଟରେ ହେଇଛି ମୁ କହିଲି ଭଲ କଥା କହି ମାଳତୀ କୁ ଭିଡି ଧରି ପୁଣି ତାକୁ ସ୍ୱହି ଖୁସି ରେ ଗେହିଁ ପକେଇଲି. କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣେଇବେ.

Visited 78 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *