ଚମ୍ପା ନାନୀର ଦୁଧିଆଳୀ ପହ୍ନା ସହ ମଉଜ କଲି : ଦଳିକି ଅଠା ବାହାର କଲି

odia sex story

ମୋ ଅଙ୍ଗେ ନିଭା କଥା କିଛି କହିବି । ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନେ ସବୁ ବାଣ୍ଡ ପଜେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେନି ଆଉ ଟୋକି ମାନେ ନିଜ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଖାଲି ମୋ କଥା ଭାବୁଥିବେ । ମୋ କଥା ଶୁଣି ଯଦି ତମ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସେ ତେବେ ମୁଁ ଧନ୍ୟ ମନେ କରିବି । ଗପ ପଢି ପଢି ମୁଁ ଭଲ ଥିଲି ହେଲେ ଏବେ ବେଧୁଆ ହେଇଗଲିଣି । ହବାକୁ ପଡିଲା କାହିଁକ ନା ଆଜି କଲିର ଟୋକିଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ହେଲେ ଏମିତି ହବାକୁ ପଡିବ । ଭାଇମାନେ ଯଦି ଭଦ୍ର ଦେଖେଇବେ ଟୋକି ତମ ସାଙ୍ଗକୁ ବିଆ ଦେଇ ପଳେଇବ ।

ଛାଡ ସେଇ କଥା ମୁଁ ମୋ ଅନୁଭୂତି କଥା ଟିକେ କହିଦିଏ । ଝିଅର ନା କହିବା ଠିକ ହବନି ସେଥିପାଇଁ ଗୋଟେ କାଳ୍ପନିକ ନାଁରେ ମୁଁ ତାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଛି – ତା ନାଁ ଚମ୍ପା । ନାଁ ଯେମିତି ସେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ ଗୋରୀ, ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ମୋଟୀ ହେଲେ ବି ତାହା ତାକୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ କାମିନୀ କରି ଦେଉଥିଲା । ସେ ମୋ ସାଙ୍ଗଟା ।

ମୋ ଘରଠୁ ୫୦ ମିଟିର ହେବ ତା ଘର । ପିଲାବେଳୁ ଟିକେ ଲାଜକୁରା ଥିଲି ବୋଲି ମୁଁ କୋଉ ଝିଅକୁ ଆଖି କରୁନଥିଲି, ହେଲେ ଏବେ ବାଣ୍ଡ ବିଆର ପୁରାଣରେ ମୁଁ ପୁରା ପାରଙ୍ଗମ । ଚମ୍ପା ଆମ ସାହିର ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଟୋକି । ତାର ଦୁଧ ଫୁଲା ଫୁଲା ଦେଖିଲେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ଯାଏ । ମୋର ତା ପ୍ରତି କାହିଁ କେଉଁ ଦିନରୁ ଆଗ୍ରହ ଥିଲା ହେଲେ ଟୋକି ବାହା ହେଇଗଲା ସିନା ମୁଁ ତାକୁ ଛୁଇଁ ବି ପାରିଲିନି । ସେ ଏବେ ବିବାହିତ, ବାହା ହିଁ ଗୋଟେ ପୁଅ ଜନ୍ମ କରି ଆମ ଗାଁକୁ ଆସିଛି ସେ । ପୁଅକୁ ଚାରି ମାସ ହବ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଅନେକ ଥର ଯାଇଛି ତା ସହ କଥା ହୁଏ । ସେ ମୋତେ ଭାରି ଆଗ୍ରହ କରେ ଆଉ ସବୁ ବେଳେ କୁହେ ତୁ ପୁଣି ଆସିବୁ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ହଁ କରି ଚାଲି ଆସେ, ହେଲେ ତା ବିଆରେ କିଏ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇ ସାରିଲାଣି ସେମିତି ଟୋକି ପଛରେ ପଡିକି କିଛି ଲାଭ ନାଇଁ ବୋଲି ଭାବିଥିଲି । ଦିନେ ମୋ ବାଇକ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଆର ଦେଇ ଯାଉଥାଏ । ତାଙ୍କ ଦୁଆର ଆଗରେ ଗୋଟେ ପାଣି ଟ୍ୟାପ ରହିଛି । ସେହି ପାଣି ଟ୍ୟାପ ପାଖେ ବସି ସେ ଲୁଗା ସଫା କରୁଥିଲା । ମୁଁ ତା ଆଡେ ନଜର କରି ଯାଉଥିଲି ।

କିଛି ଦୂରରୁ ଟାକୁ ଲୁଗା ସଫା କରୁଥିବାର ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋର ଦେହ ଗରମ ହେଇଗଲା ଆଉ ଇଛା ହେଲା ଏଇନେ ଗେଁହି ଦିଅନ୍ତିକି..! ଓଃ, ସତରେ କି ଦୁଧ ତାର । ନାଇଟଟେ ପିନ୍ଧି ଲୁଗା ସଫା କରୁଥିଲା । ନଇଁ ପଡି ଯେତେବେଳେ ଲୁଗା କାଚି ପକେଇଲା ନାଇଟ ଭିତରୁ ଦୁଧ ପହ୍ନା ଓହଳି ପଡିଲା ଭଳି ଦେଖାଗଲା । ପୁରା ଭିତରର ସବୁ କିଛି ଝଲସି ଉଠିଲା । ମୋ ଆଖି ଆଗରେ କିଛି ସମୟ ତାର ଦୁଧ ଭଣ୍ଡାର ଚାଇପାରି ମାଡି ରହିଲା । ସେ ହସି ଦେଇ ପଚାରିଲା କୁଆ ଯାଉଛୁ ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ବୁଲୁଚି । ମୁଁ ଟିକେ ଆଗକୁ ଯାଇ ପୁଣି ଫେରିଲି, ଏଥର କିନ୍ତୁ ଆଉ ଦର୍ଶନ ମିଳିଲାନି । ମୁଁ ଘରକୁ ଫେରି ମୋର ଦେହର ଉତ୍ତେଜନାକୁ ଅଟକେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ ।

ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇ ନିରୋଳାରେ ବିପି ଦେଖିଲି ହେଲେ ବିପି ଦେଖି ହଲେଇଦେବାକୁ ଜମାମନ ହେଲାନି । ଉଠିପଡିଲି ପୁଣି ଭାବିଲି କଣ ସଂଗେ ସଂଗେ ଯାଇ ତାକୁ ଗେଁହି ପାରିବି, ସେଇଟା କେବେ ବି ସମ୍ଭବ ନୁଁହ କହୁ କହୁ ବିଆ ଦେଇଦେବ ନା କଣ ଗୋଟେ ଝିଅ ? ସେଠୁ ମୁଁ ବସିକି ବିପି ଦେଖିଲି ଆଉ ହଲେଇଲି । ମନ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ପଡିଲା ଧାର୍ଯ୍ୟ ଧରିଲି ଆଉ ନଗଦ ନଗଦ ତା ପ୍ରତି ମୋ ମନରେ ଯେଉଁ ତରଙ୍ଗ ଆସିଛି ତାକୁ ନେଇ ଚାଲିଲି ତା ଘରକୁ । ଘର ବାହାରୁ ସାମାନ୍ୟ କିଳା ହଲିଥିଲା । ଭିତରୁ ପସୁ ପସୁ ସେ ନାଇଟ ଟାକୁ ତଳପଟୁ ଧରି ବିଞ୍ଚି ହଉଥିଲା ।

ମୋ ନଜର ତା ଜାଗା ଉପରେ ଯାଇ ପଡିଲା ମାନେ ସେ ତଳେ ଆଉ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା, ବିଆ ଚାରି କଡ଼ ବାଳ ଥିଲା ବୋଧେ । ମୋତେ ସେମିତି ଦେଖାଗଲା ସଂଗେ ସଂଗେ ସେ ବିଞ୍ଚି ହେବା ବନ୍ଦ କଲା । ମୋ ଦେଖି ଖୁସିରେ କହିଲା ଆ ବସ । ମୁଁ ତା ପାଖେ ଯାଇ ବସିଲି । କିଛି ସମୟ କଥା ହଉ ହଉ ଜାଣିଲି ତା ଘରେ ଆଉ କେହି ନାହାନ୍ତି । ତା ଟିକି ପୁଅ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଶୋଇ ପଡିଥିଲା । ମୁଁ ହଠାତ କି କହିଲି – ଚମ୍ପା, I LOVE YOU ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ନଶୁଣିଲା ଭଳି ହେଲା । ମୁଁ ପୁଣି କହିଲି, I LOVE YOU ସେ ମୋ ମୁଁହକୁ ଚାହିଁ ହସିଦେଲା, ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ମୁଁ ଥଟା କରୁନି ।

ସେ କହିଲା ତୁ ପାଗଳ ହେଲୁ ନା କଣ ? ମୁଁ ବାହା ହେଇଚି ପୁଣି ମୋର ଗୋଟେ ଛୁଆ ହେଲାଣି ବୋଲି ତୁ ଜାଣିଚୁ ତ ! ମୁଁ କହିଲି ହେଲେ ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ କାହା ସହ ହବ କଣ କହିହବ ମୋତେ ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚୁ । ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛି, ମନା କରନା । ସେ ସେଠୁ ହସିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଜାଣିଚୁ କିଏ ଶୁଣିବା ବୋଲେ କଣ ହବ ? ମୁଁ କହିଲି କାହା କଥାରୁ କଣ ମିଳିବ ଆଉ କିଏ କେମିତି ଜାଣିବ ? ସେଠୁ ସେ ମୁହଁ ତଳକୁ କରି ରହିଲା ଆଉ ମୁଁ କହିଲି ଚମ୍ପା ଚମ୍ପା…. ଚମ୍ପା କଣେଇ ଟିକେ ଚାହିଁଲା ।

ତାର ଚାହାଣି ଭାରି କାମିନୀ ଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ ତ ମୁହଁ ଉପରକୁ କରି ତା ଗାଲକୁ କିସ କରିଦେଲି । ତା ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା, ଖାଲି ତାର କାହିଁକି ମୋ ଛାତି ଖାଲି ଉଠୁଥାଏ ଆଉ ପଡୁଥାଏ । ଆଉ ମୁଁ କିଛି ବି କହିଲିନି ତାକୁ ପୁଣି କୁଣ୍ଢେଇ ନେଲି ଆଉ ତା ମୁଁହରେ ୧୦-୧୨ ଚୁମା ଆଙ୍କିଦେଲି । ପୁଣି ଓଠକୁ ଓଠରେ ମିଶେଇ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲ ଭଳି ଚୁମିଲି । ସେ ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସାଥ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା । ତାର ବେଲ ଭଳି ହୋଇଥିବା ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଦେବାରୁ ମୋ ଦେହ ଏତେ ଜୋର ଥରିଲା ଯେ ମୁଁ ସ୍ଥିର ହେଇ ପାରୁନଥିଲି, ପୁଣି ଟିକେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ଆଉ ତା ଦେହକୁ ଦେହରେ ଲଗେଇ ଅନୁଭବ କଲି ।

ତାର ପହ୍ନା ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଦଳି ହେଇ ଏତେ ଶାନ୍ତି ଲାଗିଲା କଣ କହିବି ! ସେଠୁ ମୁଁ ସ୍ତନକୁ ହାତରେ ଧରି ଦଳିଲି । ସେ ସେଇ ତଳେ ଗଡ଼ିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପାଖେ ଗାଡି ଯାଇ ତାର ସ୍ତନକୁ ଜୋର ଜୋର କରି ରଗଡି ଚାଲିଲି । ନାଇଟ ଫାଙ୍କରୁ ସ୍ତନକୁ ବାହାରକୁ ଭିଡି ଆଣିଲି ଆଉ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ଆଉ ନିପୀଲ ସହ ଖେଳିଖେଳି ଚୁସିଲି । ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ନାଳିରେ ଜାପିକି ରଖିଲା । ତାର ଗୋଟେ ହାତ ସଂଗେ ସଂଗେ ତାର ନାଇଟ ଟେକି ବିଆକୁ ସୁଆଁଳି ଦେଲି । ମୁଁ ନାଇଟକୁ ଆଉ ଟିକେ ଟେକି ଦେଇ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତା ବିଆର ଦର୍ଶନ ନେଲି ।

ସତରେ ସେ ବିଆ ଚାରି ପାଖ ଗାଢ଼ କଳା କଳା ବାଳ ସବୁ ଥିଲା । ମୁଁ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଭର୍ତି କରି କଲି । ସେ ଜଙ୍ଘରେ ଜାକି ଦଉଥିଲା ମୋ ହାତକୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ଗେଂଜିଲି ତା ବିଆକୁ ଆଉ ସାଙ୍ଗରେ ତାର ଦୁଧ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଦଳି ଚାଲିଥିଲି । ମନ ଆହୁରି ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲା । ତାକୁ ଠିଆ କରି ତାର ନାଇଟକୁ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧ ଓହଳି ପଡିଲା ମୁଁ ହାତରେ ଦଳି ଚାଲିଲି ଆଉ ମୁଂହ ଲଗେଇ ଗେଲ କଲି ଆଉ ଚୁସିଲି । ଦୁଧିଆଳୀ ଗାଈ ଭଳି ତାର ସ୍ଥାନରେ ଦୁଧ ଭାରି ହେଇଥିଲା । ଦୁଧ ବୁନ୍ଦା ବୁନ୍ଦା କାଢ଼ିଲି ଆଉ ସେ ସେତେବେଳେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୂରେଇକି ମୋ ଷଣ୍ଢ ବାଣ୍ଡକୁ ସୁଆଁଳିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଟିକେ ଠିଆ ହେଇ ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ଓଠରେ ଲଗେଇଲି ।

ସେ ପାଟି ଚିପି ରଖିଥିଲା ମୁଁ ତା ଓଠରେ ଭାସିଲି ଆଉ ତା ପାଟି ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବହୁ ପ୍ରତିରୋଧ ପରେ ସେ ମୁଂହ ଖୋଲିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଁଲି କଚ କଚ ସାଉଣ୍ଡ ହେଲା । ତା ମୁଁହରେ ୩ ମିନିଟ ଗେଂହିଲା ପରେ ତା ଦୁଧରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିକୁ ଲଗେଇଲି ଆଉ ଟିକେ ଖେଳିଲି । ତାପରେ ତାକୁ ପୁଣି ପେଲିଦେଇକି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇଦେଲି । ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ବାହାରକୁ କରିଚାଳିଲି ସେ ମୋ ଦେହକୁ ଅଃମ୍ପୁଡ଼ି ପକେଇଲା ଆଉ ମୋତେ ଚୁମି ଚାଲିଥିଲା । ଛୁଆ ବାହାରିବା ପରେ ବିଆ ବି ପୋଲା ହେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ଭଲରେ ଗଳୁଥିଲା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା, ମୋର ତତଲା ଛଡା ପରି ହେଇଯାଇଥିଲା । ୧୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଚି ମୋର ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ଆଉ ମୁ ତା ପେଟରେ ଆଉ ଦୁଧରେ ଛାଡ଼ିଲି ।

ସେଠୁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ରହିଲି । ମୁଂହ ଉଠେଇ ଯେତେବେଳେ ମୋ ନଜର ଯାଇ କବାଟ ତଳକୁ ପଡିଲା କବାଟ ତଳ ପଟେ ଟିକେ ଛାଇ ପଡିଥିବାର ଦେଖିଲି, ମୋତେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା କେହି ଜଣେ ଦେଖୁଚି ବୋଧେ । ତାଙ୍କ କବାଟରେ ଟିକେ ଫାଙ୍କ ରହୁଥିଲା । ମୁଁ ଉଠିପଡିଲି ଯେମିତି ସତରେ କେହି ଦୁଆର ମୁଂହାରୁ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ଛାଇ ନଥିଲା । ସେଠୁ ମୁଁ ଚମ୍ପାକୁ ଆଉ କିଛି କହିଲିନି ଚୁପ ଚାପ ତା ସହ ମସ୍ତି କଲି ଆଉ ଥରେ ମଧ୍ୟ ଗେହିଁଲି । ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲା ପରେ ତାର ଦୁଧ ଚୁଷିକି ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି ।

ଏଠାରେ, ତୁମ କାହାଣୀ ଲେଖିକି ଶେୟାର କର

Visited 137 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *