ଖୁଡିଙ୍କୁ ଗେହିଲି – କହିଲେ ପୁଅ ତଳମୁହାଁ କରିକି କର

odia sex story

Hi ମୋର ପୁରୁଣା ଗିଁହାଳିଆ ବନ୍ଧୁ ଆଉ ବାନ୍ଧବୀ ମାନଙ୍କୁ ମୁ ସୁବାଷ ସମ୍ବଲପୁର ରୁ ପୁଣି ଥରେ ସ୍ୱାଗତ. ମୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କେମିତି ଆମ ଘର ପାଖ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ଆମ ବାରିପଟେ ପୁରୁଣା ଲାଟିନ ଗେହିଥିଲି ସେ ବିଷୟରେ କହିଥିଲି ଯେଉଁ ଦିନ ଗେହିଥିଲି ଟା ପର ଦିନ ବେଳାରେ ଖୁଡି ଆମ ଘର କୁ ତୋରାଣି ନେବାକୁ ଆସିଥିଲେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ପଚାରିଲି କାଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ଖୁଡି କହିଲେ ଭଲ ଲାଗିଲା ଯେ ମୁ କହିଲି ଯେ କଣ ଖୁଡି କହିଲେ ଆଗ ପଟେ କେବେ କରିବ? ମୁ କହିଲି ତୁମେ ଯେବେ କହିବ । ଖୁଡି କହିଲେ ସୁବାଷ ମୋର ଗୋଟେ ପୁଅ ଦରକାର । ମୁ କହିଲି କଣ କରିବା କୁହ? ଖୁଡି କହିଲେ ତୁମ ଦାଦା ଙ୍କ ପାଖରେ ଖାଲି ଝିଅ ବିହନ ଅଛି ଭାବୁଛି କାଳେ ତୁମ ପାଖେ ପୁଅ ବିହନ ଥିବ ସେଥିପାଇଁ କହୁଥିଲି ।

ମୁ କହିଲି ଚାଲୁନ ଆଜି ଗେହିଁକି ଆସିବି ଖୁଡି କହିଲେ ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ବିଲ ପାଗ ହେବ ତାପରେ ବିହନ ବୁଣିବ ଯେ ଫଳ ରହିବ ମୁ କହିଲି ଖୁଡି କଣ ପାଗ ହେବ ଖୁଡି କହିଲେ ଆରେ ବୁଦୁ ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ମୋର mains ହେବ ତାପରେ ଚାରି ଦିନ ପରେ ମୁ ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି ପାଗ ହେଇଥିବି ତାପରେ ଯାଇକି ବିହନ ବୁଣିବ । ମୁ ଖୁଡିଙ୍କୁ କହିଲି ଆହୁରି ଛ ଦିନ ସମ୍ଭାଳିବା ମୁସ୍କିଲ ଖୁଡି ମୋ ଗାଲ କୁ ଚିମୁଟି ଦେଇ କହିଲେ ଆଉ ଟିକେ ସମ୍ଭାଳିକି ରହିଯାଅ.

ଦେଖ, ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଚାଟି ଚାଟି ପାଣି ବାହାର କରି ଦେଲି

ଏମିତି ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଦିନ ଗଲା ପରେ ମୁ ସକାଳେ ଖୁଡି ଙ୍କ ଘର ଆଡକୁ ବୁଲି ବାହାରିଲି ଦେଖିଲି ଦାଦା କୁଆଡେ ବାହାରିଛନ୍ତି ମୁ ପଚାରିଲାରୁ କହିଲେ ମୁ ଟିକେ ବାହାର କୁ ଯାଉଛି ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ପରେ ଆସିବି. ମୁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ଖୁଡି ଗେହିହବାକୁ ଦାଦା ଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି କୁଆଡେ ପଠେଇଛନ୍ତି. ଦାଦା ବାହାରିଗଲା ପରେ ଖୁଡି ମୋତେ ଦେଖି ହସୁଥାନ୍ତି ମୁ ଖୁଡିଙ୍କୁ କହିଲି କଣ ଜମି ପାଗ ହେଲା କି ନାହିଁ ଖୁଡି ହଁ କହିଲେ. ମୋତେ ଖୁଡି କହିଲେ ରାତି କୁ ଆସ ଯେ ଜମି ହଳ କରି ବିହନ ବୁଣିବ ମୁ ରାତି ଯାଏଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବ ବହୁତ ମୁସ୍କିଲ ହେଉଥିଲା କେମିତି ଯାଇକି ଗେହିବି ମୁ ଘରେ କହିଲି ଆଜି କ୍ଲବ ଘରେ ମୁ ଶୋଇବି କହି ଖାଇ ଦେଇକି ଖୁଡିଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଝିଅ ମାନେ ଖାଇକି ସୋଇ ସାରିଲେଣି ଖୁଡି ଖାଇ ବସିଛନ୍ତି ।

ମୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଲି ଖୁଡି ଖାଇଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ blouse ଉପରୁ ଖସି ଯାଇଥିଲା ମୁ ତାଙ୍କ ର ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁ ଥାଏ ଖୁଡି କହିଲେ କଣ ଭଲ ଲାଗୁନି କି ମୁ କହିଲି ପୁରା ଦେଖିଲେ ଜାଣିବି ଖୁଡି କହିଲେ ତୁମେ ଆର ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥାଅ ମୁ କାମ ସାରି ଆସୁଛି ଅଧା ଘଣ୍ଟା ପରେ ଖୁଡି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ମୁ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଭିଡି ଆଣି ତାଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ସାରା ଚୁମି ଦେଇ ଚାଲିଲି ଖୁଡି ବି ମୋ ଚୁମା ରେ ମସଗୁଲ ହେଇ ମୋତେ ବି ଚୁମି ଚାଲିଲେ ମୁ ଖୁଡି ଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ କୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଖାଲି blouse ଆଉ ସାୟା ରେ ଥାନ୍ତି ମୋତେ ଖୁଡି କହିଲେ ଠିଆରେ ଠିଆରେ କରିବ ନାଁ କଣ ଚାଲ ଖଟ ଉପରକୁ ।

ଦେଖ, ଲାଲ ଳେଗିଙ୍ଗ ସନ୍ଦାରେ ପସେଇଲି – କଚ କଚ ସାଉଣ୍ଡ ହେଲା

ମୁ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଖଟ ଉପର କୁ ଟେକି ନେଇ ଶୁଆଇ ଦେଲି ତାପରେ ତାଙ୍କ blouse ଖୋଲିଦେଲି ଯେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଡିଉଟି ପାଖକୁ ଢଳି ଗଲା ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଅଟା ଦଳିଲା ଭଳି ଦଳୁଥାଏ ଖୁଡି କହିଲେ ଧୀରେ ଚିପ ଏମିତି ତର ତର କାହିଁକି ହଉଛ ଆଜି ରାତିସାରା କେମିତି କରିବ ମୁ ଏଥର ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପବା ସହିତ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଖୁଡି ଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମ ଦୁଧ ରୁ କିଛି ବାହାରୁନି କଣ ଖୁଡି କହିଲେ ଆରେ ଆଗ ଫଳେଇ ସାର ତାପରେ ଯେତେବେଳେ ଫଳ ହେବ ଯାଇ କି କ୍ଷୀର ବାହାରିବ ମୁ କହିଲି ତୁମ ଦୁଧ ଯୋଡିକ ଏବେ ବି ମିଠା ଲାଗୁଛି କହି ପୁଣି ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମି ଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ସାୟା ଟାକୁ ଟେକୀକି ତାଙ୍କ ପେଟ ଉପରେ ଥୋଇଦେଲି ।

ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ବାଳ ରେ ଭର୍ତି ହେଇଛି ବିଆ ଦେଖାଯାଉନି ବିଆ ଟା ଫୁଲିକି ପାଉଁରୁଟି ଭଳି ହେଇଛି ମୁ ଖଦିଙ୍କୁ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ହାତ ମାରିଲି ଆଉ ବିଆ ବାଳ କୁ ଟାଣିଲି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଲା ଯେ ଓହଃ କହି ରହିଗଲେ ସେ ଦିନ ରାତିରେ ପଛ ପଟରୁ ଗେହିଁଥିଲି ତେଣୁ ବିଆ ଟା କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖି ନଥିଲି ଆଉ ଆଜି ପୁରା light ରେ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହେଇସାରିଲାଣି ।

ଖୁଡି ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଟାକୁ ତଳକୁ ଟାଣି ଦେଲେ ଯେ ମୋର ମୁଷଳ ଧାରଣ କରିଥିବା ବାଣ୍ଡ ବାହାର କୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖପ କିନା ଧରି ପକେଇ ବାଣ୍ଡ ଆଗରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇ icecream ଭଳି ଚୁଷିଲେ. ମୋର ସେତେବେଳକୁ ଦେହ କଣ ହେଇଯାଉଥିଲା ମୁ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚାଲିଲି ଖୁଡିଙ୍କ ଚୁଷିବାରୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ରୁ ସବୁ ମାଲ ଖୁଡିଙ୍କ ପାଟିରେ ଚାଡ଼ିଦେଲି ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ସବୁ ତକ ପିଇ ଦେଲେ ଖୁଡି କହିଲେ ତୁମର ହେଇଗଲା ମୋର କଣ ହେବ?

ଦେଖ, ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ Priyal ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପସେଇ ଦେଲି

ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ମେଲେଇ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଦେଖିଲି ଯେ ବିଆ ଗାତ ଟା ପୁରା ପୋଲା ହେଇକି ଅଛି ମୁ ମୋ ଜିଭରେ ବିଆ କୁ ସଲ ସଲ କଲି ଖୁଡି ଖାଲି ଭିଡ଼ିମୋଦି ହେଇକି ଓହଃ ମୋ ରାଜା କଣ ବିଆ ଚାଟୁଛ ମ ଆଉ ଟିକେ ଭଲ କି ଖାଅ ତୁମ ଦାଦା ଏମିତି କେବେ ଖାଇ ନାହାନ୍ତି କହି ମି ମୁଣ୍ଡ ର ଚୁଟି କୁ ଭିଡି ପକାଉଥାନ୍ତି ମୁ ବି ଜୋଶ ରେ ବିଆ ରୁ ମୁହଁ କାଢି ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କଲି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ସହ ଲାଳ ବାହାରିଲା ମୁ ସେସବୁ ଚାଟି କି ଖାଇଦେଲି କହିଲି ଖୁଡି ତୁମ ବିଆ ରସ କେତେ ମିଠା ଲାଗୁଛି । ଖୁଡି କହିଲେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଆଗ ତୁମ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରାଅ ।

ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ଉପର କୁ ଚଢିଯାଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୀରେ କି ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି ମୋ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଖୁଡି ଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରା ସେଟ ହେଇକି ପଶିଗଲା ଯେମିତି ପଶିଛି ଖୁଡି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି କହିଲେ ଜଲଦି ଗିହଁ ନହେଲେ ମୁ ମରିଯିବି ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଗ ପଛ କଲି ଖୁଡି ଖାଲି ଓହଃ.. ଆଃ… ହେଇକି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ପାଟି କରୁଥାନ୍ତି ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ପାଟିକୁ ମୋ ପାଟିରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ଖୁଡିଙ୍କୁ ମଜ଼ା ଆସିଗଲା ଯେ ମୋ ଅଣ୍ଟା ରେ ହାତ ଦେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଠେଲୁ ଥାନ୍ତି ।

ମୁ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଜୋରରେ ଘପା ଘପ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ବିଆ ମୁହଁ ଆଉ ବିଆ ବାଳ ପୁରା ଫେଣ ହେଇକି ଘର ଟା ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ହେଲା ମୋର ଆଗରୁ ବାହାରି ଥିଲା ତେଣୁ ଏବେ ବାହାରିବାକୁ ଲେଟ ହେବ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚିପି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ଖୁଡି ମଜ଼ା ରେ ଗାଣ୍ଡୀ ଟେକି ଟେକି ଗେହିଁ ହେଉଥାନ୍ତି. ମୁ ଆଉ କୋଡିଏ ଖଣ୍ଡେ ଧକା ମାରି ସବୁତକ ମାଲ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରେ ଛାଡି ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ ରହିଲି ଖୁଡି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଗରମ ମାଲ କୁ feel କଲେ ବୋଧେ ଯେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି କହିଲେ କି ମଜ଼ା ଦେଲ ।

ଦେଖ, ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଗଲା ଗିହା ଖାଇକି – ପୋଲିସବାଲା ଗେହିଦେଲେ

ମ ଏଥର ପୁଅ ନିଶ୍ଚିତ ହେବ ଖୁଡି କହିଲେ ମୁ ଆଗରୁ ଏମିତି ଗିହଁ ଖାଇ ନଥିଲି ତୁମ ଦାଦା ଖାଲି ଦୁଧ କୁ ଚିପିବେ ଆଉ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବେ ହେଲେ ତୁମେ ଯେମିତି ବିଆ କୁ ଖାଇ ମୋର କାମନା କୁ ପୂରଣ କଲ ଭାରି ମଜ଼ା ଲାଗିଲା. ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ସୋଇ ଗଲୁ ରାତିରେ ମୋ ନିଦ ଭାଂଗିଲା ଦେଖିଲି ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି କି ସୋଇଛନ୍ତି ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି ଖୁଡି ଉଠିପଡ଼ି କହିଲେ କଣ ମନ ଶାନ୍ତି ହେଇନି କି ମୁ କହିଲି ମୋଁପାଖରେ ଏତେ ହଟ ମାଇକିନା ଲଙ୍ଗଳ ହେଇକି ସୋଇଛି କେମିତି ମନ ନହେବ କହି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ।

ଦଶ ମିନିଟ ପରେ ମୋର ସବୁତକ ମାଲ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ସକାଳ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଘରକୁ ଆସିଲି ପରେ ଜାଣିଲି ଯେ ଖୁଡି ପ୍ରେଗନେଟ ହେଇଛନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଲିନି ତାପରେ ତାଙ୍କର ପୁଅ ହେଲା ମୁ ଏବେବି ବେଳେ ବେଳେ ଯାଇକି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଗେହୁଛି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ରୁ କ୍ଷୀର ପିଉଛି ।

Visited 275 times, 2 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *