କାକିକୁ ଗେହିଲି ଖେତର କୁଡ଼ିଆରେ – ଗଭୀର ଗାତ ବାଲା ବିଆ

odia sex story

ହାଏ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ରାଜୁ । ମୋର ବୟସ ମାତ୍ର 18 ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସମ । ମୋ ବାଣ୍ଡ 8 ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣ ମାନକେ କହିବି ମୋ କାକିକୁ କେମିତି ଗେହିଲି ତୋ ଚାଲନ୍ତୁ story କୁ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା । ଗୋଟିଏ ଦିନର କଥା ମୁଁ କୋମ୍ପୁଟର class ରୁ ଆସିଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଉ ଖଳାକୁ ଧାନ ଜଗିବା ପାଇଁ ଗଲି । ମୁଁ ଯାଇକି ମୋବାଇଲରେ ବିଡ଼ିଓ ଦେଖୁଥାଏ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଅନ୍ଧାର ହେଇ ଗଲା ଲାଇଟ ନ ଥାଏ । କ୍ଷେତରେ ତୋ ସେତେ ବେଳକୁ ମୋ କାକି ଆସିଲେ ଧାନ ଢାଙ୍କି ବା ପାଇଁ ।

ମୁଁ କୁଡ଼ିଆରେ ଅନ୍ଧାର ହେବାରୁ କମ୍ବଳ ଢାଙ୍କିକି ପର୍ନ ଭିଡିଓ ଦେଖୁ ଥାଏ । ଶୀତ ଦିନରେ ମୋ କାକି ଆସିଲେ ଆଉ କୁଡ଼ିଆରେ ସୋଇଲେ । ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ କାହିଁକି ଇଅର ଫୋନ୍ ଟା ଲଗେଇ ଥିଲି । ମୁଁ ହଲେଇ ବାରୁ ମୋ କାକି ହଟାତ କମ୍ବଳକୁ କାଢି ଦେଲେ ଆଉ ଦେଖି ଦେଲେ ଯେ ମୁଁ ହଲାଉଛି । ତା ପରେ କହିଲେ କଣ କରୁଛ ତମେ ବୋଲି କହିଲେ ତା ପରେ ମୁଁ କିଛି ନୁହଁ ବୋଲି କହିଲି । ମୋ ମୋବଇଲକୁ ଛଡେଇ ନେଇ ଦେଖିଲେ ଯେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ବିଡ଼ିଓ ଚାଲୁଚି । ରହ ତମ ଘରେ କହୁଛି ମୁଁ ତା ପରେ ମୁ କହିଲି plz କାକି ନାଇଁ କହେବ ।

  • ମାଇଁଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗେହିଲି
  • କୁଆଁରୀ ଝିଅର ଛୋଟ କଣାରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପସେଇଲି

ତା ପରେ ସେ କହେଲେ ହଉ ନଇଁ କହେଜେ ମକେ ବି ଦେଖାବ ବେଳେ ନାଇଁ କହେ ମୁଇ ହ କହେଲି । ତାପରେ ତମେ ତଳେ ସୁଅ ଗୋ କାକି ବୋଲି କହେଲି ତା ପରେ କମ୍ବଳ ଆଣି କରି ଦୁଇ ଲୋକ ଢାଙ୍କି ତା ପରେ ବିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଦେଖି କାକି ପୁରା ସେକ୍ସ ହେଇଗଲେ । ପୁରା ଗୋରିଆ ବିଆର ତରା ତରା ବାଳ ପୁଟୀଚେ । ତା ପରେ କହେଲେ ବାବୁ ମୋତେ କର ଗୋ ବୋଲି କରି ମୁଇ କହେଲି ଜ କିଏ ଦେଖି ଦେଲେ ଗୋ । କାକି କହେଲେ କିଏ ନାଇଁ ଦେଖନ ଗୋ ବଏଲେ ତମର କାକା ତୋ ମଣ୍ଡି କେ ସୋଇଯାଉଚନ କେତେ ଦିନ ହେଲେ ନାଇଁ ଗିଆ ଖାଏଲାର ବେଳେ । ତା ପରେ ମୁଇ ହ କହେଲି ତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋର ଆଡେ ପଛ କରିକି ସୋଇଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କାଢି ଦେଲି ଆଉ ସିଏ ହଲେଇଲେ ।

ତା ପରେ ମୁ ମୋର ପେଣ୍ଟକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଅଧା ତା ପରେ ମୁ କାକିର ଶାଢ଼ୀକୁ ଟେକି ଦେଲି । ଦେଖିଲି ଯେ ମୁଁ ସିଏ ଚଡି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ତାପରେ ମୁ ଚଡିକୁ ଅଧା କାଢି ଦେଲି ଆଉ ବିଆରେ ଛେପ ଟିକେ ଦେଇ ବିଆରେ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ପରେ ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପସେଇ ବାରେ ଲାଗିଲି ସିଏ ଚିତ୍କାର କଲେ ଆ ଆ ଏମିତି ଧୀରେ ଧୀରେ କର ବାବୁ ବୋଲି କହିଲେ । ତମର ଯେତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ଯେ ମତେ ବହୁତ କାଟୁଚି ତମର କାକାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବି ଏତେ ବଡ ନୁହଁ । ତମର ବହୁତ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ ମୋର 8 ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ପସେଇ ଦେଲି ତା ପରେ ସେ ଆ ଆ ଆ ଏମିତି କରିଲେ ।

ମୁ ଟିକେ ରହି ଗଲି ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହିଲି ତା ପରେ କହିଲେ ଜୋରରେ ଜୋରରେ କର ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇଲି । ଏମିତି 10 ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ପାଣି ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁ କହିଲି, କାକି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ସିଏ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡ଼ି ଦିଅ କହିଲେ । ତା ପରେ ମୋର ପଛ ପଛ କରି ସବୁ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ତା ପରେ କାକି ତାଙ୍କ ଚଡି ପିନ୍ଧି କି ଘରକୁ ଚାଲି ଗଲେ । ଏମିତି କାହାଣୀ ପଢିବା କୁ ହେଲେ ମତେ ଫୋଲ କର ।

Visited 60 times, 2 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *