ଅପା ଆସି କମ୍ବଳ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଚାଲିଛି : ତା କୁନି ବିଆରେ ଗେହିଲି

odia sex story

Hi ନମସ୍କର, ଓଡ଼ିଆ ଯୌନ କାହାଣୀରେ ସମସ୍ତ ପାଠକଙ୍କୁ ମୋର ସ୍ୱାଗତ । ବେଧ ଭାଇ ଓ ବେଧେଇ ଭଉଣୀ ଓ ଭାଉଜମାନେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପସେଇବାକୁ ରେଡି ହେଇଯାଅ । କାରଣ ମୁଁ ଏବେ ମୋର ଯୌନଜୀବନର ସତ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ରାହୁଲ ଏ କାହାଣୀ ମୋର ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସର ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଏକ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହି ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲି । ମୋର ପରିବାର ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ । ମୁଁ ବେଳେବେଳେ ଛୁଟିରେ ଗାଁକୁ ଆସେ ଗାଁରେ ଆମ ପଡିଶା ଘର କାଳିଆ ଦାଦା ଆମର ସୂର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଧୁଘର । ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ମୋର ପିଉସି ହବ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ମୋଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୨ବର୍ଷ ବଡ ହବ । ସେ ପ୍ପ୍ରାୟ ସବୁ ସମୟରେ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ ବଉକୁ କାମରେ ବେଳେବେଳେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ।

ବୟଷର କମ ଫରକ ଯୋଗୁଁ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପ୍ରାୟ ସାଙ୍ଗ ଭଳି ମିଶୁ । ମୁଁ ଗାଁକୁ ଆସିଲେ ସେ ପ୍ରାୟ ମୋ ସହିତ ଆମ ଘରେ ରହେ । ମୋ ରୁମରେ କେହି କିଛି ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ ତା ପ୍ରତି ମୋର ପ୍ରାୟ କିଛି ଦ୍ଦୁର୍ବଳତା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆମ ଭିତରେ ଯାହା ହେଲା ତାହା କେବଳ ଆମ ବୟସର ଦୋଷ ପାଇଁ ଘଟିଲା । ୧୯୯୩ ମସିହା ମୁଁ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ବହୁତ ବେଧୁଆ ଥିଲି । ସେତେଦେଳକୁ ଗିହାଗେହି ବିଷୟରେ ମୋର ଞାନ ଆସି ଗଲାଣି । କାରଣ ମୁଁ ଲୁଚିକି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଗିହାଗେହି ଦେଖେ ।

ଏଇ ଯେମିତି ଦୁଧ ଚିପା, ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବା କଥା ଜାଣିଥିଲି ଗେହିଲେ କଣ ହୁଏ ବି ଜାଣି ଗଲିଣି ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ । ଆଜି ମୋ ପଡିଶାଘର ଜଣେ ଝିଅ ମୋର ସମ୍ପର୍କରେ ପିଉସି ହବ ଓ ମୋଠାରୁ ଦୁଇବର୍ଷ ବଡ଼ ହବ ତାକୁ କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିଥିଲି କହୁଛି । ଆମ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକା ମେଳା ହୁଏ ସେ ଅଞ୍ଚଳ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଦ । ମକର ମେଳା ବହୁତ ଯାତ୍ରା ପାଟି ଅସନ୍ତି ଆମେ ବାପାଙ୍କ ସହ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲୁ । ମେନକା ଅପା(ମୁଁ ଯାହାକୁ ଗେହିଥିଲି) ବି ଆମ ସହ ଯାଇଥିଲା । ଆମେମାନେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ଯାତ୍ରା କାଉଣ୍ଟରରେ ଟିକେଟ ନଥିଲା ।

ମୋ ବାପା ଜଣେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କର ସେ ମାର୍କେଟରେ ଭଲ ପରିଚୟ ତେଣୁ ବାପା ଓ ଦାଦା କିଛି ଯୋଗାଡ଼ କରି ବଡ଼ମାକୁ ମାନେ ଓ ଅନ୍ୟ ମାନଂକୁ ଭିତରକୁ ନେଇଗଲେ ବସେଇବା ପାଇଁ । କିଛି ଛୋଟ ପିଲାକୁ ନେଇଗଲେ କିନ୍ତୁ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣକୁ (ମୋତେ ଓ ମେନକା ଅପାକୁ) କହିଲେ ତୁମେ ଗାଡିରେ ବସିଥାଅ ପରେ ଯିବ ଓ ଗାଡିର ଲାଇଟି ବନ୍ଦ କର ନହେଲେ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହବନି । ମୁଁ ହଉ କହିଲି କିଛି ସମୟ ବସିଲା ପରେ ବାପା ଆସିବା ଡେରି ହବାରୁ ମୋ ମନରେ ଲଡ଼ୁ ଫୁଟିଲା ।

ମୁଁ ଅପା ପାଖକୁ ଯାଇ ବସି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେକି ଧରିଲି ସେ କିଛି କହିଲାନି ତାପରେ ସିଧା ତା ଦୁଧକୁ ଉପରୁ ଚିପି ଦେଲି । ତାକୁ ମଜା ଲାଗିଲା ସେ ମତେ କହିଲା ଭିତରେ ହାତ ପୂରେଇକି ଚିପି । ମୁଁ କହିଲି ଅସୁବିଧା ହଉଛି ସେ ତାର ଡ୍ରେସ ଟେକି ଦେଲା । ମୁଁ ଅଟା ଦଳିଲା ଭଳି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି ତା ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ଼ ଓ ନରମ ଥିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ସିଧା ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ଚଡି ଭିତରେ ପୁରେଇଦେଲି ସେ ଚମକି ପଡି କହିଲା କଣ କରୁଛୁ ମୁଁ କହିଲି ରହ ଟିକିଏ ଦେଖିବା ।

ସେ ଚୁପ ରହିଲା । ସେତେବେଳକୁ ତା ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ମୁତି ଦେଲୁକି ଅପା କହିଲା ନା ବେ ସେମିତିହୁଏ ତ । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ତା ବିଆକୁ ଦଳିଲି ତାପରେ ସିଧା ଗୋଟେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି ତା ବିଆ କଣା ଭିତରେ । ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇକି ଥିଲା । ଆଂଗୁଠି ପଚପଚ୍ ହୋଇ ପଶିଗଲା । ସେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ମତେ ସହଯୋଗ କଲା । କିଛି ସମୟ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବରୁ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା । ଠିକି ଏହି ସମୟରେ ବାପା ଡାକିଲେ ଆମ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲୁ ଓ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଗଲୁ । କିନ୍ତୁ ମନଥାଏ ଅପାର ବିଆ ପାଖରେ ।

ପରଦିନ ଯାତ୍ରା ଦେଖି ଅନିଦ୍ରା ଥିଲେ ବି ଜମାରୁ ନିଦ ହେଲା ନାହିଁ ଆଖି ବନ୍ଦ ହେଲେ ରାତି କଥା ମନେ ପଡିଲା କଣ କରିବି ବୁଝି ପାରୁନଥାଏ । କେମିତି ଆପାକୁ ଗେହିଁବି ଭାବିଭାବି ଦୁଇ ତିନି ଥର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ବୀର୍ଜ କାଢ଼ିଲି । ଦିନ ଯାଇ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲା ଶିତ ଦିନ ଗାଁରେ ଶୀଘ୍ର ଖିଆ ପିଆ ସରିଲା । ରାତି ଅନିଦ୍ରା ଥିବାରୁ ମୋତେ ୮ଟା ବେଳକୁ ନିଦ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଶୋଇଗଲି ଠିକ ରାତି ଦୁଇଟା କି ଦୁଇଟା ତିରିଶ ହବ ମୁଁ ମୁତିବା ପାଇଁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ମୋ କମ୍ବଳ ଭିତରେ ଜଣେ କିଏ ଶୋଇଛି ।

ଆମର ସେ ସମୟରେ ଲାଇନ ନଥିଲା ଲଣ୍ଠନକୁ ତେଜୀ ଦେଖିଲି ସେ ଆଉ କେହିନୁହେଁ । ମେନକା ଅପା ବିଲେଇ କପାଳକୁ ଶିକା ଛୀଡା ଭଳି ମନ ପୁରା କୁରୁଳି ଉଠିଲା । ବାହରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ବଉ ଆଉ ଖୁଡି ଧାନ ବାମ୍ଫେଇବା ପାଇଁ ଚୁଲି ରେଡ୍ଡୀ କରୁଥିେଲ । ମୋତେ ସୁବର୍ଣ ସୁଯୋଗ ମିଳିଗଲା ସିଧା ଯାଇ କମ୍ବଳ ଭିତେରେ ପଶିଗଲି ତାପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଖେଳ । ସିଧା ଅପାର ନାଇଟିକୁ ପୁରା ଉପରକୁ ଟେକିଦେଲି ଦେଖିଲି ସେ ବ୍ରା କି ଚଡି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା । ଦୁଧ ୨ଟାକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି ସେ ପୁରା ନିଦରେ ଥିଲା କିଛି ଜାଣିପାରି ନଥିଲା ।

ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି ସେ କଡ ଲେଉଟେଇ କହିଲା କିଏ ଦେଖିବ କଣ କରୁଛୁ ଏମିତି । ମୁଁ କହିଲି କେହି ନାଁହାନ୍ତି ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇବା ପାଇଁ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଦୀକୁ ମେଲେଇବାକୁ କହିଲି ସେ ମନା କରୁଥାଏ ମୁଁ ନଶୁଣିଲା ଭଳି ହତରେ ତା ଗୋଡକୁ ଭିଡି ଫାଡି ବିଆ କଣାରେ ମୋର ମଝି ଆଙ୍ଗୁଳିକୁ ପଚ୍ କିନା ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ଆଃ କହି ଚିଲେଇଲା । ମୁଁ ତା ଓଠକୁ ସିଧା ମୋ ଓଠରେ ଲଗେଇ ଲମ୍ବା ଲିପ କିସ ୫ମିନିଟି ଯାଏ କଲି । ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୁପ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ପାଟି କରନା ବଉ ଖୁଡି ବାହାରେ ଧାନ ବମ୍ଫଉଛନ୍ତି । ମୋ ଅଙଆଗୁଠି ସେମିତି ବିଆ କାଣା ଭିତରେ ଥାଏ । ମୁଁ ଧୀରେଧୀରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଭିତର ବାହାର କଲି ଓ ତା ନରମ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଥାଏ ।

ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗରମ ହେଲା ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ହେଇ ଯାଇଥାଏ । ଏମିତି ୧୦/୨୦ ମିନିଟି ଭିତରେ ତା ବିଆ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ସିଧା ତା ଉପରକୁ ଉଠି ତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମତେ ପେଲିଦେଲା କହିଲା କିଏ ଯଦି ଆସିବ କଣ ଭାବିବ । ଏସବୁ ଭଲ ନୁହେଁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ଯାହା କରୁଥିଲି ସେଇଟା କଣ ? ସେ କହିଲା ଯଦି କିଛି ହେଇଯିବ ତାହେଲେ ? ମୁଁ କହିଲି କିଛି ହବନି ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ ସେ ଚୁପ ରହିଲା । ଏହି ସୁଯୋଗରେ ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଟିକେ ମେଲେଇ ଦେଇ ପୁଣି ମୋ ୮ଇଞ୍ଚର ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ପଶିଲାନି କାରଣ ବିଆ ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା ଓ ମୁଁ ପୁରା ନୁଆ ।

ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା ହଲେଇ ହଲେଇ ଆହୁରି ମୋଟା କରି ଦେଲା କହିଲା ତୁ କେବେ ତ କରିନୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ କିଛି ହବନି ବୋଲି ଆଉ ମଜା ଲାଗିବ ବୋଲି ? ମୁଁ କହିଲି ନା ଏମିତି କହିଦେଲି ! କିନ୍ତୁ ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ ମୁଁ କରିନି ବୋଲି ? ସେ କହିଲା ତୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ପାରିଲୁନି ତ ସେଥିପାଇଁ ! ତାପରେ ମତେ ତା ଉପରକୁ ନେଲା ନିଜେ ତା ବିଆକୁ ଫାଡି ବାଣ୍ଡକୁ ସେଟ କରି କହିଲା ପେଲିକି ପୁରା ମୋ ବିଆ କଣାରେ ! ଆଉ କହିଲା ତୋର ବହୁତ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବେଶି ହଲଉଛୁ କି ? ଧୀରେ ପୁରା କାଟୁଛି ଆଃ ଆଃ । ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ଥରେ ଅଧେ କେବେକେବେ ! ସେ କହିଲା ମିଛୁଆ ! ହଉ ଛାଡ଼ ଶୀଘ୍ର ଗେହିପକା କିଏ ଆସିଯିବ ।

ଦେଖ : ଖୁଡୀଙ୍କୁ ମଦ ପିଇକି ଗେହିଲି ଟିକେ ବି ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେଲାନି : ଦୁଇ ଟ୍ରିପ ପକେଇଲି

ମୁଁ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆକୁ ଚିରି ଭିତରକୁ ଗଲାପେର ଜୋରେ ଧକା ଦେଇ ନିଧୁମ ଗେହି ଚାଳିଲି । ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ତା ଟାଇଟି ବିଆ ପାଇଁ ମୋତେ ଯେତିକି କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ ତାଠାରୁ ବେଶୀ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଅଁଳ ବିଆରେ ମୋ କଅଁଳ ବାଣ୍ଡ ରାସଲୀଳା କରୁଥାଏ । ତାକୁ ବି ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ କିନ୍ତୁ ତା ପାଟିରୁ ଆବାଜ ବାହାରୁନଥାଏ ଦାନ୍ତ କାମୁଡ଼ି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଥାଏ ଓ ଧୀର ସ୍ୱରରେ ଆଃ ଉଁମ….ମରିଯିବିରେ କାଟୁଛି ଟିକେ ଧୀରେ କର ଉଁ ଆଃ ହଉଥାଏ । ମୁଁ ନିର୍ଧୁମ ଗିହଣା ଗେହୁଥାଏ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି କମଳ ଭିତରେ ଖାଲି ପଚ ପଚ କଚ କଚ ଶବ୍ଦ ସାଙ୍ଗକୁ ବିଆ ବାଣ୍ଡର ଗନ୍ଧରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଉତେଜିତ ହେଇ ଗେହି ଚାଲିଥାଏ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ହେଇଗଲା… ସେ ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କହି ମୁତିଲା ଭଳି ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡିଲା । ମତେ କହିଲା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଶୀଘ୍ର ସାରେ କରେ କରେ ଆଃ କରେ । ମୁଁ ଆଉ ୧୦/୧୫ଟି ଜୋର ଦାର ଧକାଦେଲା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ସବୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ସେ କହିଲା କଣ କଲୁ ? ଯଦି ଛୁଆ ରହିଯିବ ! ହଉ ହେଲାତ ଏବେ ଛାଡ଼ । ମୁଁ ତାଉପରୁ ଓହ୍ଲେଇ ପଡି ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ କେମିତି ଏଠିକି ଆସିଲୁ ? ମୁଁ ତ ଏକା ସୋଇଥିଲି ସେ କହିଲା ମେଳା ପାଇଁ ଆମ ଘରକୁ ବନ୍ଧୁ ଆସିଛନ୍ତି ଘରେ ଜାଗା ନଥିଲା ଶୋଇବାକୁ (ସେ ଯାହା ମୋ ବୋଉକୁ କହିଥିଲା) କିନ୍ତୁ ସତ କଥା ହେଲା ସେଦିନ ରାତି ପରେ ତାର ବି ଗିହା ଖାଇବାର ଇଛା ଥିଲା ।

ମୁଁ ପଚାରିଲି ମୋ ରୁମରେ କେମିତି ? ସେ କହିଲା ତ ବଉ କହିଲା ଯା ସେଇଠି ଶୋଇପାଡ଼ ସେଠି ରାହୁଲ ଏକା ସୋଇଛି । ମୁଁ ସିଧା ଆସି ତୋ କମ୍ବଳ ଭିତରେ ପଶିଗଲି । ତୁ କଣ ଜାଣିଥିଲୁ ଆଜି ଆମେ ଗିହାଗେହି ହବା ବୋଲି ? କହିଲା ନା କିନ୍ତୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା ମୋର ବି ଗିହା ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା, ଓଃ ମୁଁ କହିଲି । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ନିରବ ରହି ନିଜ ନାଇଟିକୁ ସଜାଡୁ ସଜାଡୁ କହିଲା ତୁ କଣ ଉଠୁଥିଲୁ କି ? ମାନେ ? ମୁଁ ପଚାରିଲି ସେ କହିଲା ଆରେ ମୁଁ ଆଗ ତୋ ପେଳକୁ ହଲେଇକି ମୋଟା କରୁଥିଲି ତୁ ଉଠି ପଡ଼ିବାରୁ ମୁଁ ମିଛରେ ଶୋଇଗଲି ତୁ ଜାଣି ପାରିଲୁନି ଉଠି ବାହାରକୁ ଗଲୁ କହି ହେଁ ହେଁ ହେଇ ହସିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ତାହାଲେ ମୁଁ ଯାହା କରୁଥିଲି ତୁ ଜାଣିଛୁ ? ହୁଁ ସବୁ ସବୁ ଜାଣିଛି ।

ମୁଁ ପଚାରିଲି ଅପା ବୀର୍ଯ ତ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସତରେ କଣ ଛୁଆ ହେଇଯିବ ତର ? ସେକହିଲା ନା ଡରନା ମୋର ମେନ୍ସ ଡେଟ ଅଛି କିଛି ହବନି ତୁ ସୋଇପଡ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଆଉ ନିଦ ହେଉନଥାଏ । ସେ ମୋ ପେଳକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଉଁସୁଥାଏ ଓ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ କେତେବେଳେ ନିଦ ଆସିଗଲା ଜାଣିନାହିଁ । ତାପରଦିନ ତାର ମେନ୍ସ ହୋଇଗଲା । ତାପରେ ଆମେ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ବହୁତ ଥର ଗିହାଗେହି ହେଇଚୁ ।

ଦେଖ : ମୋ ଶାଳିକୁ ବିଆରେ ପସଉ ପସଉ ଚିଲେଇଲା : ଛୋଟ ବିଆରେ ଗେହି ପାରିଲିନି

Visited 645 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *