ଅଜଣା ଝିଅର ନାଲି ବ୍ରା ଛିଡ଼େଇ ଦୁଧ ପିଇଲି

odia sex story

ମୁଁ ଆଜି ମୋ ସହ ଘଟି ଯାଇଥିବା କିଛି ଘଟଣା ତୁମ ମାନଙ୍କ ସହ share କରିବାକୁ ଚାହୁଚି । ମୋ ଘର ଭଦ୍ରକ dist । ମୁଁ ଏବେ ଜଣେ ସିଭିଲ ଇଂଜିନିୟର । ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ରହୁଚି । ଏ ଘଟଣା 2019 ର ସେତେବେଳେ ମୋର +3 ସରିଲା ପରେ ଗାଁ ରେ ଏମିତି ବୁଲୁଥାଏ । ଶୀତ ଦିନ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମିଶି ହଦଗଡ଼ ପିକ୍ନିକ ଯିବା କୁ plan କଲୁ ।

ଗାଡ଼ି ଗୋଟେ ଠିକ୍ କଲୁ bolero ଆଉ dj ବି ନେଇକି ଯାଇଥିଲୁ ତା ସହ ବିଅର୍ ଗୋଟେ petty ଆଉ hard ବି ନେଇକି ଯାଇଥିଲୁ । ଆମେ ଦିନ 11 ଟା ରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚି ଗଲୁ । ସେଠାରେ ଯାଇ ଦେଖିଲୁ ବହୁତ୍ ଭିଡ଼ mall ପି ହବନି । ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ଭାବିଲୁ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଯିବାପାଇଁ ଆଉ ସେଇୟା ବି କଲୁ ।

ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଯାଇ ଭୋଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା।ଆଉ ସେଇଠିକି ବାଲେଶ୍ଵର womens କଲେଜ ଝିଅ ପିକ୍ନିକ୍ କରିବାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ନାହୁଁ । ଆମେ ମଲ୍ଲ ପି କି ପୁରା ନିଶା ରେ ଥିଲୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ pintu କହିଲା ସାଙ୍ଗ tk ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଯିବା ହେଲେ ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନେ ମନା କଲେ । କହିଲେ ନିଶା ହେଇଯାଇଛି ଗଲେ ଆଉ ବାଟ ପାଇବାନି ଫେରିବାକୁ । ହେଲେ pintu ମୋ best friend ସେ ମନ ଦୁଃଖ କଲା ମତେ ଭଲ ଲାଗିଲାନି । ମୁଁ କହିଲି ସାଙ୍ଗ କେହି ନଗଲେ ନାହିଁ ମୁଁ ଯିବି ଚାଲ ଯିବା କହି ଆମେ ଚାଲିଗଲୁ ।

ଏମିତି ଜଙ୍ଗଲ ବୁଲୁବୁଲୁ ଆମେ ବାଟ ଭୂଳିଗଲୁ ଯାଇ ଗୋଟେ ଜାଗା ରେ ବସିପଡିଲୁ।ମୋ ସାଙ୍ଗ କହିଲା tk ନିଶା କମିଲେ ବାଟ ପାଇଯିବ । ଏମିତି ରେ mobile ରେ ନେଟୱର୍କ ବି ଆସୁନି । ଆମେ ଯାଇ ଗୋଟେ ବଡ଼ ପଥର ଉପରେ ବସି ପଡିଲୁ । ମୋ ସାଙ୍ଗ କହିଲା ଏମିତି ବସି ଲାଭ କଣ ଚାଲ ଆମେ ଫୋଟ ଉଠେଇବା। ମୁଁ କହିଲି ଚାଲ କହି ଫଟୋ ଉଠେଇବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ ।

ଆମେ ଫଟୋ ଉଠେଇଲା ବେଳେ ଆମକୁ ଝିଅ ସ୍ୱର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲୁ । କିଏ ଅଛ କି କହି ଡକୁଥାଏ । ଆମକୁ ଯୋରେ ଡର ଲାଗିଲା ହେଲେ ଆମେ mall ପି ଥିଲୁ ସେଥିପାଇଁ ହିମତ ସହକାରେ ମୁଁ ଜବାବ ଦେଲି କିଏ ସେଠୀ ? ଦେଖିଲା ବେଳକୁ 2 ଜଣ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ jins ବାଲି । ଆଉ ସେ ଡରିଗଲା ପରି ଲଗୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କିଏ ତୁମେ ମାନେ । ଜଣେ କହିଲା ଆମେ ବାଲେଶ୍ଵର ରୁ ଆସିଚୁ ଏଇଠି ଭୋଜି କରିବାକୁ ହେଲେ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ବୁଲୁବୁଲୁ ବାଟ ଭୁଲି ଯାଇଛୁ ଯୁଆଡେ ଗଲେ same ଗୋଟେ ଜାଗା ରେ ଆସି ପହଞ୍ଚୁଚୁଚୁ ।

1:30 ହେବ ଆମେ ବୁଲୁଛୁ ହେଲେ ବାଟ ପାଉନୁ plzz ଆମକୁ ଟିକେ help କର । ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁମ ନାଁ କଣ? ଜଣେ କହିଲା ମୋ ନା ସୁପି ଆଉ ଜଣେ କହିଲା ମୋ ନା ସଞ୍ଜନା । ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି? ସେ କହିଲେ +3 1st year, ସେମାନେ ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ହେଲେ ମୁଁ ମିଛ କହିଦେଲି ମୋ ନା ଅଜୟ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ନା ସୁଶାନ୍ତ ।

ସୂପି; plzz ଆମକୁ tk help କର । ମୁଁ: ଆମେ କଣ ମନା କରୁଚି help କରିବାକୁ । ମୁଁ କହିଲି tk ରୁହ ମୁଁ ଟକେ ଆସେ ଏଇଠୁ କହି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଗଲି । ଯାଇ ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ୍ କଲି କେମିତି ଏ ସୁନ୍ଦରୀ ସୁପୀକୁ ଗେହିବି ଆଉ tk ପରେ ସାଙ୍ଗ tk ଏଠିକି ଆସେ ତିମୋ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିଲା । ମୋର ଯାହା ଭାବନା ମୋ ସାଙ୍ଗ ବି same ଭାବନା ଆସିଲାଣି । ହେଲେ ସେ supi ସହ ନୁହେଁ ସଞ୍ଜନାକୁ ନେଇ ମନେ ମନେ sex କଲାଣି ।

ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗକୁ କହିଲି ସାଙ୍ଗ ଏମିତି ସୁଯୋଗ ଆଉ କେବେ ଆମକୁ ମିଳିବନି । ମୋ ସାଙ୍ଗ ବହୁତ୍ ଚାଲାକ୍ ତାକୁ ଆଉ ବୁଝିବାରେ ବାକୁ କିଛି ରହିଲାନି । ତା ପରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲୁ ଆମେ କହିଲୁ ତୁମକୁ ଆମେ help କଲେ ଆମକୁ କଣ ମିଳିବ? ସପି କହିଲା ତୁମେ ଯାହା କହିବ ଆମେ କରିବୁ । ମୋ ସାଙ୍ଗ direct କିଛି ନ ଭାବି ସେ କହିଲା ଆମ ସହ ସେକ୍ସ କରିବ । ତାହେଲେ ଆମେ ତୁମକୁ help କରିବୁ । ଶୁପି କହିଲା କେଡ଼େ ଅଭଦ୍ର ପିଲା ଗୁଡା ଏମିତି କଣ କହୁଛନ୍ତି । ଚାଲ ସଞ୍ଜନା ଆମେ ନିଜେ ବାଟ ଖୋଜି ନବା କହି ଗଲା ବେଳେ, ମୁଁ କହିଲି ଖୋଜ ଆମେ ଚାଲିଲୁ । ଏମିତିରେ ବି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଲୁ ବି ବାହାରିବେ କହି ଡରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।

ସୂପୀ ବହୁତ୍ ସାହସୀ ଝିଅ ସେ କହିଲା ଆମେ ରହିଯିବୁ । ହେଲେ ସଞ୍ଜନା ଭାରି ଡରେଇ ସେ କହିଲା ଶୂପି ତାଙ୍କ କଥାର ରାଜି ହୋଇଯିବା ନହେଲେ ଆମେ ଆଜି ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବାନି ଆଉ ଘରେ ନ ପହଞ୍ଚିଲେ ଲୋକ ଶୁଣିଲେ କେତେ କଥା କହିବେ । ଶୂପୀ କିଛି ସମୟ ଭାବିଲେ ପରେ ମତେ ପଚାରିଲା କଣ କରିବ ଆମ ସହ । ମୁଁ କହିଲି ଯାହା ଗୋଟେ ପୁଅ ଝିଅ ସହ କରେ । ସେ କହିଲା ଜଲ୍ଡି କର ଆମକୁ ଯିବାର ଅଛି ।

ତା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଏମିତି ରାଗିଲେ ଆମେ କିଛି help କରିବୁନି ଆମେ ଯାଇଛୁ । ଶୁପୀ କହିଲା ରୁହ କେମିତି ତାହେଲେ ତୁମ ସହ କରିବୁ କୁହ ନା ଆମେ ତ କିଛି ଜାଣିନୁ । ମୁଁ କହିଲି ପାଖକୁ ଆସ ମତେ କିସ୍ କର ସେ ଆସିଲା ହେଲେ କିସ୍ କଲାନି । ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲା? ସେ କହିଲା ମୁ ଏମିତି କେବେ କରିନି ମୁଁ କହିଲି ପ୍ରଥମେ କର ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗିବ । ତା ପରେ lip kiss ଦେଲି ସେ ବି ଦେଲା । ଏମିତି 5 minit କିସ୍ ଦେଲା ପରେ ଧିରେ ଧିରେ ତାର 32 size ଦୁଧ କୁ dress ଉପରୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେପଟେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବି କାମ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲାଣି ।

ତା ପରେ ସପୀର dress ଖୋଲିବାକୁ କହିଲି ସେ ମନା କଲା ପୁଣି କଣ ହେଲା କେଜାଣି ନିଜେ ଖୋଲିଲା । ତା ନାହିକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି । ତା ନାହିକୁ ଜିଭ ଲଗେଇ ସଲସଲ କଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଟା ଦୁଧକୁ ଦଳୁ ଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ତା ଚଡି ଉପର ଘଷୁଥାଏ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ କଲା ପରେ supi ପୁରା josh କୁ ଆସିଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଇବାକୁ କହିଲି ସେ ମନା କଲା । ମୁଁ ବାଧ୍ୟ କରିଲା ପରେ ସେ tk ପାଟିରେ ପୁରେଇଚି ତ ମୁଁ ଗୋଟେ ଝଟକା ଦେଇ ତା ଗଳଆ ଭିତରକୁ ପଳେଇଲା । ସେ ଖାଲି ଗ ଗ ହେଲା ତା ପରେ ସେ ଚୁସିଲା ।

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତା ବୀଆକୁ ହାତ ମାରିଲାରୁ ପୁରା ନାଳେଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ଠିକ୍ ସମୟ । ସେ ବି କହୁଚି plzz ମୋର କଣ ହେଇଯାଉଚି କିଛି କର । ମୁଁ ମୋ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡଟା କୁ ତା ଵିଆରେ ସେଟ୍ କଲି ଆଉ ଗଲେଇବା ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଖାଲି ଟୋପି ଟା ଭିତରକୁ ଗଲା ସେ ଚିଲେଇଲା ସେତେବେଳେକୁ ଅଞ୍ଜନା ପୁରା ମୁଡ୍ ରେ ସେକ୍ସ କରୁଛି ମୋ ସାଙ୍ଗ ସହ । ହେଲେ ମୋର ପଶୁନାହି ଆଉ ସୂପୁ ବିଆ ରୁ ବ୍ଲଡ଼ ବାହାରୁଚି । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ଡରିଗଲି ।

ଅଞ୍ଜନା ପଚାରିଲା କଣ ହେଲା ବ୍ଲଡ଼ ଦେଖି ଅଞ୍ଜନା କହିଲା ଆରେ 1st time sex କଲେ ଏମିତି ହୁଏ ମୋର ବି ଏମିତି ଆଗରୁ ଥରେ ହେଇଥିଲା ମୋ ସହ । ତା ପରେ ଜଣିଗଲୁ ଯେ ଅଞ୍ଜନା ଆଗରୁ ଗୀହା ଖାଇଛି ସେଥିପାଇଁ ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପୁଣି supi ସହ କିସ୍ କଲି ତା ପରେ supi କହିଲା ଆଉ ଥରେ try କର । ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ସେଟ୍ କରି ଗୋଟେ ଝଟକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ପୁରା supi ବିଆରେ ପଶିଗଲା ହେଲେ supi ଆଖିରେ ପୁରା ଲୁହ ଆସିଗଲା । ମତେ ବହୁତ୍ ଦୟା ଲାଗୁଥାଏ ତା ଉପରକୁ ।

ତଥାପି ଦେହର ଭୋକ ପାଖରେ ଏ ସବୁ କିଛି ଫରକ୍ ପଡିଲାନି । 20 mint ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗେହିଲା ପରେ ବି ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରୁ ନ ଥାଏ କାହିଁକି ନ ମୁଁ drinks କରିଥିଲି । ତା ପରେ supi କୁ ପଥର ଉପର କୁ ଗୋଡ଼ କରି ଗେହିଲି । ପୁଣି ତଳକୁ ଆଣି ତା ଉପରେ ଶୋଇ gehi ଚାଲିଲି । ଏମିତି 15 mint ଗେହିଲା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ବେଳେ supi ମତେ ଗୋଡ଼ରେ ଛନ୍ଦି ଦେଲା ଯାହା ଫଳରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ସଞ୍ଜନା ସହ 3 ଥର ବାହାର କରିସାରିଲାଣି । ହେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାନ୍ତ ହେଇ ନଥାଏ । ପୁଣି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଲା ହେଲେ supi ମନା କଲା କହିଲା ଆଉ ପାରିବିନି ।

ଏବେ ସଞ୍ଜନା କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ match ଖେଳିପାରିବି । ତାପରେ କିସ୍ ନୁହେଁ ସଞ୍ଜନା କୁ ଆଣି ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଭର୍ତି କରି ନୀର୍ଥୁମ୍ ଗେହୀ ଚାଲିଲି ଆଉ ଘୋଡ଼ି କରି ଗେହିଲି । ତା ପରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହିଲି ଶେଷରେ ଟା ଗାଣ୍ଡିରେ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ତା ଆରେ ଆମେ କେମିତି ବି ହଉ ସେଇଠୁ ଆସି ହଦଗଡ଼ dam ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ଗଲାବେଳେ supi କାନ୍ଦିଲା mobile number ମାଗିଲି ସେ ମନା କଲା ହେଲେ ଅଞ୍ଜନା ମନ୍ ବହୁତ୍ ଖୁସି ଥିଲି ସେ ମତେ ତା number ଦେଇଗଲା । ପୁଣି 2nd part ରେ କହିବି supi ସହ ମୋର love ଷ୍ଟୋରି କେମିତି ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିଲା ଏବେ ସେ ମୋ wife ହେଇ କେମିତି ଅଛି । ସେ ବିଷୟ ରେ ବି କହିବି ତୁମ ମତାମତ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଲି ।

Visited 43 times, 6 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *